• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Romantyczna kolacja w Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

Przez żołądek do serca, czyli romantyczna kolacja w restauracji H12
w hotelu Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

Wybierz swój idealny termin - bo u nas walentynki od 10 do 14 lutego!

Jeśli poszukujecie niepowtarzalnych smaków, doskonałych kompozycji aromatycznych przygotowanych z regionalnych składników i wykwintnych trunków, romantyczna kolacja we Władysławowie w naszej restauracji H12 będzie idealnym wyborem.

Zarezerwujcie stolik i cieszcie się arcydziełami szefa kuchni Arkadiusza Wejer, który z pasją przygotuje dla Was dania zapewniające rozkosz nawet najbardziej wykwintnym podniebieniom. Wiemy, w jaki sposób zorganizować magiczny wieczór w niezapomnianej atmosferze, a we wtorek (14.02) kolację umili nam muzyka na żywo w wykonaniu Kasi Libront. Rezerwacje:
E: gastronomia@gwiazdamorza.com
T: + 48 58 600 22 21

W Gwieździe Morza spędzisz urocze chwile z drugą połówką, przepełnione szczęściem i bliskością. Zyskasz wyjątkowe wspomnienia, nieschodzący z twarzy uśmiech oraz głębokie odprężenie w resorcie przy samej plaży.

Nie masz pomysłu na prezent dla drugiej połówki? Służymy pomocą! To może być DAY SPA w naszym INSTYTUCIE SPA lub po prostu voucher do wykorzystania na wszystkie usługi hotelowe: Idealny prezent nie istnieje? Istnieje!

Przepyszna kolacja, spacer brzegiem morza i wspaniały prezent do SPA, czy to nie wyjątkowy pomysł na ten dzień?

Zapraszamy!

Opinie