• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rodzinny weekend z Legoland

gry

Elektryczne samochodziki LEGO®, postaci zbudowane z najpopularniejszych klocków oraz liczne gry i zabawy czekają na najmłodszych gości Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. 23 i 24 lutego najmłodsi i ich rodzice będą mogli wziąć udział w konkursie i zdobyć zestawy LEGO®, bilety wstępu do LEGOLAND® Billund Resort w Danii oraz nagrodę główną - voucher na rodzinny pobyt w tym parku rozrywki.

lip 27

sobota, godz. 19:00

bilety 20 zł

4 lipca - 30 sierpnia 2024, godz. 9:30

Gdańsk,
bilety 10 zł
ulgowy 1 zł
Wizyta w LEGOLAND® to prawdopodobnie marzenie niejednego dziecka i dorosłego. 23 i 24 lutego pasaż Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zamieni się w niezwykły park rozrywki i zapewni maluchom liczne atrakcje!

Najmłodsi zasiądą w elektrycznych samochodzikach LEGO® i sprawdzą swoje umiejętności na wyznaczonym torze do jazdy. Wiele radości dostarczą także stoliki z klockami, gdzie każdy będzie mógł zbudować najbardziej wymyślne konstrukcje oraz wystawa budowli i postaci XXL prosto z parku LEGOLAND®. Nie lada atrakcją będzie stoisko multimedialne, gdzie będzie można wziąć udział w rywalizacji w grach na tabletach. Chętni będą mogli założyć okulary VR i dzięki nim przenieść się m.in. na tory kolejek górskich, które można spotkać w parku LEGOLAND® w Danii. Atrakcją spotkania będzie również specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do zdobycia będzie kilkadziesiąt pojedynczych biletów do parku LEGOLAND®, duże zestawy klocków oraz nagroda główna - rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort w Danii! Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy zmierzyć się w budowaniu najwyższej wieży z klocków na czas. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie internetowej Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Spotkanie z atrakcjami LEGOLAND® odbędzie się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zabawa odbędzie się 23 lutego w godzinach 9:30 - 21.00 oraz 24 lutego w godzinach 10:00 - 20.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Opinie