stat
Impreza już się odbyła

Rodzinny Halloween na morzu

Halloween powinien być niezwykły. Dlatego zabierz całą rodzinę i przyjaciół na niezapomniany wyjazd. Jedźcie razem i wykorzystajcie okazję do zabawy. Wybierz się na dwudniowy rejs przez Bałtyk, z noclegiem na statku, programem bezpiecznej rozrywki dla dorosłych i całodniowych, bezpłatnych animacji dla dzieci.

Najmłodsi wraz z rodzicami spróbują swoich sił podczas halloweenowych konkursów. Wasza rodzinna drużyna będzie rozwiązywać zagadki, przeżywać przygody i popisywać się formą fizyczną, aby pokonać pełne strachów wyzwania dla dzieci i dorosłych. Animatorzy tego dnia przygotowali unikalne doświadczenie Halloween dla całej rodziny. Ośmielisz się? Nie tylko trzeba wykazać się kreatywnością, ale i uważać na halloweenowych przebierańców, którzy mogą sprawić psikusa.

Przetestujemy kreatywność i szybkość uczestników rejsu podczas konkursu na najstraszniejsze straszydło. Dzieci wraz z rodzicami zbudują na czas stracha, a potem zagramy w raz dwa trzy Baba Jaga patrzy. Wstrzymaj oddech, bo duchy chowają się tam, gdzie najmniej się tego spodziewasz i baw się dobrze. To wyjątkowe przeżycie Halloween, w którym możesz sam wybrać jak bardzo się boisz i jak bardzo się śmiejesz!

A Ty, razem z przyjaciółmi, już wieczorem będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię cieszyć się tańcem w atmosferze halloweenowej zabawy. Podczas krótkiego pokazu zobaczysz jak się tańczy latynoskie szlagiery. Podczas dnia na morzu skorzystaj z programu rozrywkowego z halloweenowymi akcentami i weź udział w kolejnej lekcji tańca. Koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie. Z pokładu otwartego podziwiaj morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki, rób zdjęcia i baw się strasznie dobrze!

Cena dla rodziny 2+2: 250 zł
 
Cena od 109 zł na osobę zawiera:
- rejs promem do Szwecji i z powrotem;
- nocleg w kabinie 2-os wew. z łazienką i TV;
- rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem;
- animacje dla dzieci.
 
Cena specjalna 2-za-1: 2 osoby jadą w cenie 219 zł czyli w cenie regularnej dla 1 osoby

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena dla rodziny od 250 zł (2 os dorosłe i 2 dzieci do 15 rż) w kabinie 4-os. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.