stat
Impreza już się odbyła

Rodzinny Dzień Dziecka

W sobotę 3 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, w Olivia Business Centre urośnie wyjątkowe Miasteczko Zabaw. Na boisku Uniwersytetu Gdańskiego tuż za OBC na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji (m.in. stoiska eksperymentów, zawody sportowe, karaoke, mini-kurs zumby, dmuchany plac zabaw, gry edukacyjne oraz miejskie). Będzie można zatem jednocześnie bawić się, uczyć i w niezwykły sposób poznawać świat.

Miasteczko, do którego wstęp jest bezpłatny, otworzy się już po raz czwarty. Wszystko dzięki wspólnemu zaangażowaniu rezydentów centrum oraz partnerów wydarzenia. Miasteczko Zabaw dostępne będzie w godzinach 10:00-14:00.

Lista atrakcji przygotowanych bezpośrednio przez rezydentów Olivia Business Centre:

• Bayer zaprosi dzieci w niezwykłą podróż do wnętrza ludzkiego organizmu i na wyprawę po... farmie - wszystko dzięki wirtualnej rzeczywistości Salonu Zdrowia BayLab
• Przedszkole Biały Kotek proponuje kreatywne zabawy i eksperymenty edukacyjne, karaoke, grę miejską dla dzieci oraz rodziców, karaoke, malowanie twarzy i dmuchane zamki, oraz zjeżdżalnie
• Dzięki Medicover będzie można m.in. poznać zasady udzielania pierwszej pomocy,
• Sopocka Szkoła Wyższa otworzy Kreatywne Stoisko dla Dzieci
• Lobster Koku Sushi zapewnią zdrowe i pyszne przekąski
• Winning Moves przygotuje wielką grę planszową dla najmłodszych

Organizator: Fundacja Gdańsk Global. Pozostali partnerzy wydarzenia: Energa (główny sponsor), CCC, Omida, PwC, thyssenkrupp, Stara Oliwa, Uniwersytet Gdański, Wspólnota Gdańska.

W przeddzień Dnia Dziecka, 2 czerwca w Olivia Sky Club zobaczyć będzie można musical przygotowany przez uczennice klas II i III Szkoły dla Dziewcząt Fregata. "Witajcie w naszej bajce" to niezwykła podróż słowno-muzyczna dla małych i dużych inspirowana wierszami Jana Brzechwy. Przedstawienie rozpoczyna się o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.