stat
Impreza już się odbyła

Rodzinny Bushcraft

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi w wieku 6-12 lat na cykliczne zajęcia: Rodzinny Bushcraft w Wilczku. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów terenowych w godzinach 11-14. Wspólnie wybierzemy się do lasu, gdzie dowiecie się wielu ciekawostek z życia leśnego człowieka.

Na kolejnych spotkaniach będziemy poruszać szczegółowo konkretne zagadnienia z tematyki bushcraftu. Na koniec wrócimy do Leśnej Bazy Wilczek, gdzie wspólnie zjemy gorący posiłek z ogniska. W lutym nauczymy się budować schronienie w lesie.

Koszt warsztatów: 40zł (1 dziecko), 60zł (2 dzieci), 80zł (3 dzieci). Minimum jeden rodzic jest wymagany na wyprawie.

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów Leśnych Wypraw. Spotkania rozpoczynają się i kończą na terenie Leśnej Bazy Wilczek, a wyprawy do lasu będą prowadzone na obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ponieważ są to zajęcia na świeżym powietrzu i odbywają bez względu na warunki atmosferyczne (wyjątkiem, ze względów bezpieczeństwa, jest silny wiatr), dlatego należy przygotować odpowiednią odzież i obuwie.

Miejsce zbiórki: Leśna Baza Wilcze (ul. Bytowska 5, Gdańsk).

Zgłoszenia prosimy wysyłać w prywatnej wiadomości do Leśnych Wypraw. Wpłaty na konto należy uiścić po potwierdzeniu rezerwacji. Brak wpłaty w ciągu dwóch dni spowoduje anulowanie rezerwacji

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij