• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Rodzinne warsztaty malarskie

Rodzinne warsztaty animacji poklatkowej

Dzieci mogą zrobić własne krótkie filmy animowane, pracując i bawiąc się razem z mamą, tatą, babcią, dziadkiem lub inną bliską dorosłą osobą. To proste! Na rodzinne warsztaty animacji poklatkowej zapraszają Fundacja Trefl i Gdyńskie Centrum Animacji - w niedzielę, 28 maja 2023 roku. Trwają zapisy.

wrz 23-24

sobota - niedziela, godz. 11:00, 13:00, 15:00

Gdynia,
bilety 20 zł
Warsztaty to sposób na to, jak miło i kreatywnie spędzić razem czas w niedzielne popołudnie, świętując rodzinne okazje przełomu maja i czerwca. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.30 i potrwają 2,5 godziny.

Oferta adresowana jest do rodzinnych zespołów, złożonych z osób dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat (2+3). Mamo, Tato, weź dzieciaki i chodźcie z nami robić filmy! Z dziećmi może przyjść też Babcia, Dziadek albo inna bliska dorosła osoba.

Uczestnicy i uczestniczki zajęć poznają kulisy powstawania filmu animowanego i samodzielnie, pod okiem doświadczonej animatorki, stworzą własne krótkie animacje.
Obejrzą też miniwystawę "Świat Animacji", prezentującą rekwizyty i fragmenty scenografii pochodzące z planu serialu "Rodzina Treflików", produkowanego w Gdyni.
Warsztaty odbywają się w Gdyńskim Centrum Animacji przy ulicy Gołębiej 9 i potrwają około dwóch i pół godziny. Koszt uczestnictwa wynosi 80 od zespołu rodzinnego.

Zapisy na warsztaty odbywają się online.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://forms.gle/htCcd6s5cP6DBtiGA
Kontakt i więcej informacji: 505 552 356.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    80 zł
Koszt uczestnictwa:

80 zł za zespół rodzinny (PŁATNOŚĆ NA MIEJSCU)

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ODWOŁANIA ZAJĘĆ.

Wypełnienie kwestionariusza jest równoznaczne z akceptacją warunków zajęć.

Opinie