• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Rodzinne Wianki Wielkanocne

Rodzinne spotkania z ekologią: Wiosenne wianki

Trwa karnawał, a podczas zabawy nie może zabraknąć kolorowych masek! Będzie można je wykonać podczas rodzinnych warsztatów, które w najbliższą sobotę 14 stycznia odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Zajęciom będzie towarzyszył ekojarmark. Wydarzenie rozpocznie cykl pt. "Rodzinne spotkania z ekologią".

18 października 2022 - 23 czerwca 2023, godz. 16:30

bilety 460 zł
maj 28

niedziela, godz. 11:00

bilety 10 zł
Karnawał w pełni! Radosną zabawę czy spotkanie uświetnią kolorowe, fantazyjne maski, które będą elementem stroju lub fantazyjną dekoracją na ścianę. Te ozdoby będzie można samodzielnie wykonać podczas pierwszego wydarzenia z cyklu pt. "Rodzinne spotkania z ekologią", które w sobotę 14 stycznia odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 17.00.

Tworzymy karnawałowe maski ze starych przedmiotów
Do wykonania fantazyjnych karnawałowych masek posłużą materiały, które można znaleźć w każdym domu -kawałki kartonów, wytłoczki na jajka, plastikowe butelki, fragmenty tkanin czy części starych zabawek. W ten sposób uczestnicy przekonają się, że pozornie nieużyteczne przedmioty można wykorzystać do stworzenia ozdób i w ten sposób poznają ideę "zero waste" w praktyce.

Ekologiczny jarmark
Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Będzie to doskonała okazja, żeby kupić różnorodne dekoracje, a także porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.

Cykl "Rodzinne spotkania z ekologią"
Styczniowe wydarzenie, podczas którego powstaną fantazyjne maski rozpocznie cykl "Rodzinne spotkania z ekologią". W kolejnych miesiącach uczestnicy w każdym wieku będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych, poznać różnorodne techniki plastyczne i dowiedzieć się, jak dać "drugie życie" zużytym rzeczom.

W ramach cyklu odbędą się spotkania:

  • 18 lutego "Kubizm na wesoło"

  • 11 marca "Wiosenne wianki"


Pierwsze wydarzenie z cyklu "Rodzinne spotkania z ekologią" odbędzie się 14 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Opinie