• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Rodzinne gry miejskie - Zmysły Gdyni

gry

W cztery wakacyjne niedziele zapraszamy na gry rodzinne organizowane przez Konsulat Kultury. Będziemy się bawić w przestrzeni miejskiej chłonąc ją wszystkimi zmysłami i rozwiązując zagadki. Bądźcie z nami!

paź 8

sobota, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 5 zł
paź 10

poniedziałek, godz. 14:00

Sopot,
Wstęp wolny
12.07.2020, niedziela, godz. 10-15 Zmysły Gdyni
26.07.2020, niedziela, godz. 10-15 Tajemnica Konsulatu Kultury
16.08.2020, niedziela, godz. 10-15 Zmysły Gdyni
30.08.2020, niedziela, godz. 10-15 Tajemnica Konsulatu Kultury

Start zapisów na dwa tygodnie przed grą.

ZAPISY NA GRĘ 12 LIPCA (od 28 czerwca): https://forms.gle/heSDMCGTNr9Du5xY6

ZMYSŁY GDYNI

Patrząc, słysząc, dotykając i smakując kształtujemy wiedzę o najbliższym otoczeniu. Nasze zmysły są kluczowym przewodnikiem dorastania i poznawania. Wyostrzając je przeżyjemy niezapomnianą wędrówką po mieście pełnym przygód i wrażeń.

Gra miejska Zmysły Gdyni prowadzić będzie przez 6 punktów dedykowanych różnym zmysłom. W każdym z nich na uczestników czekać będą aktorzy-animatorzy oraz pamiątkowe naklejki.

Zabawa adresowana jest do rodzin dzieci w wieku przedszkolnym. Z powodzeniem odnajdą się na niej także dzieci ciut młodsze lub starsze. Rodzinna Gra miejska to świetny pretekst, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Wspólnie i bezpiecznie spędzić czas wędrując po Gdyni, jednocześnie ucząc się i rozwijając kompetencje poznawcza najmłodszych.

W każdej zabawie może wziąć udział maksymalnie 40 rodzin. Na uczestników gry, którzy zbiorą wszystkie naklejki, czekają drobne upominki od Konsulatu Kultury. Gra dedykowana w szczególności rodzinom z dziećmi w wieku 1-6 lat, ale starsze też się nie będą nudzić!

Opinie