stat
Impreza już się odbyła

Rodzinne gry miejskie - Zmysły Gdyni

gry

W cztery wakacyjne niedziele zapraszamy na gry rodzinne organizowane przez Konsulat Kultury. Będziemy się bawić w przestrzeni miejskiej chłonąc ją wszystkimi zmysłami i rozwiązując zagadki. Bądźcie z nami!

cze 26-27

sobota - niedziela, godz. 11:00

Pruszcz Gdański, Zastawna
12.07.2020, niedziela, godz. 10-15 Zmysły Gdyni
26.07.2020, niedziela, godz. 10-15 Tajemnica Konsulatu Kultury
16.08.2020, niedziela, godz. 10-15 Zmysły Gdyni
30.08.2020, niedziela, godz. 10-15 Tajemnica Konsulatu Kultury

Start zapisów na dwa tygodnie przed grą.

ZAPISY NA GRĘ 12 LIPCA (od 28 czerwca): https://forms.gle/heSDMCGTNr9Du5xY6

ZMYSŁY GDYNI

Patrząc, słysząc, dotykając i smakując kształtujemy wiedzę o najbliższym otoczeniu. Nasze zmysły są kluczowym przewodnikiem dorastania i poznawania. Wyostrzając je przeżyjemy niezapomnianą wędrówką po mieście pełnym przygód i wrażeń.

Gra miejska Zmysły Gdyni prowadzić będzie przez 6 punktów dedykowanych różnym zmysłom. W każdym z nich na uczestników czekać będą aktorzy-animatorzy oraz pamiątkowe naklejki.

Zabawa adresowana jest do rodzin dzieci w wieku przedszkolnym. Z powodzeniem odnajdą się na niej także dzieci ciut młodsze lub starsze. Rodzinna Gra miejska to świetny pretekst, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Wspólnie i bezpiecznie spędzić czas wędrując po Gdyni, jednocześnie ucząc się i rozwijając kompetencje poznawcza najmłodszych.

W każdej zabawie może wziąć udział maksymalnie 40 rodzin. Na uczestników gry, którzy zbiorą wszystkie naklejki, czekają drobne upominki od Konsulatu Kultury. Gra dedykowana w szczególności rodzinom z dziećmi w wieku 1-6 lat, ale starsze też się nie będą nudzić!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.