stat

Rodzinne granie w Monopoly Gdynia

gry

Zabierz rodzinę lub znajomych i zagraj z nami w Monopoly. W Konsulacie Kultury pojawią się stanowiska, na których będzie można zagrać w jej gdyńską edycję.

O Monopoly:
Gra polega na kupowaniu najlepszych gdyńskich obiektów, pięknych domów i hoteli oraz zbieraniu czynszu z posiadanych nieruchomości. Walka trwa o zostanie najlepszym inwestorem w gdyńską infrastrukturę. Podczas gry można wymieniać się z innymi graczami i czekać na kolejne okazje na aukcjach.

Zasady gry są takie same jak w klasycznej wersji gry Monopoly. Po rozłożeniu planszy i wyborze jednego z 8 pionków, każdemu z graczy rozdaje się odpowiednią liczbę banknotów. Rozgrywkę rozpoczyna osoba, która wyrzuci najwięcej oczek na kostce i przesuwa się po planszy o odpowiednia ilość oczek. Gracz trafia na jeden z gdyńskich obiektów, który będzie mógł zakupić, gdy tylko okaże się dostępny, i będzie go na niego stać.

Gracz, który zostanie najbogatszym gdyńskim inwestorem, jest zwycięzcą.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: edukacja@gck.gdynia.pl.

Przy zapisach proszę podać: nazwę drużyny, ilość osób (od 2 do 6) oraz wybraną datę. Rozgrywka może trwać maksymalnie 2 godziny i rozpoczyna się o wyznaczonych porach.

Gra jest przeznaczona dla osób od 8 roku życia. Z drużyn, które wezmą udział w zabawie, wylosujemy jedną, która grę Monopoly zabierze z sobą do domu.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.