• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rodzinne atrakcje na gdyńskiej plaży

Słoneczny Patrol Riviery powraca na gdyńską Plażę Śródmieście! Na najbliższy weekend zaplanowano szereg rodzinnych zabaw, atrakcji oraz konkursów z nagrodami dla osób w każdym wieku. Pozytywnych emocji z pewnością nie zabraknie! Start już w piątek o godz. 11:00.

7 listopada 2022 - 30 czerwca 2023, godz. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą środę (do 21.12), godz. 10:00

Wstęp wolny
Najbliższy weekend 19 i 20 sierpnia upłynie na gdyńskiej Plaży Śródmieście pod znakiem rodzinnej zabawy. Wśród atrakcji zaplanowanych przez Centrum Riviera znalazły się m.in. zajęcia kreatywne i ruchowe, trening zumby, jogi czy rodzinna sztafeta. Dla miłośników rywalizacji przygotowano także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród nich m.in. Giga Dart rzucanie piłką do ogromnej, dmuchanej tarczy do popularnych rzutek. Całe rodziny świetnie będą bawić się również podczas zabawy zatytułowanej Skarby Riviery, w trakcie której wspólnie poszukają zakopanych w piasku prezentów ufundowanych przez najemców Centrum Riviera. Ponadto, przygotowano także atrakcje dla nieco starszych fanów sportu. Mowa o upcycling crossficie, czyli zajęciach siłowych z wykorzystaniem m.in. starych opon czy ogromnych butli z wodą.
Harmonogram na najbliższy weekend (12-13 sierpnia) wygląda następująco:

11:00 Słoneczny Patrol Riviery Startujemy! zajęcia kreatywne i ruchowe
11:15 Koniec leniuchowania - Czas na Zumbę!
12:00 Rodzinna Sztafeta
12:30 Konkurs Giga Dart
13:00 Chwila na relaks - Joga
13:30 Konkurs Giga Dart
14:00 Więcej mocy! Upcycling Crossfit
14:30 Skarby Riviery dla Dzieci
15:00 Rodzinna Sztafeta
15:30 Konkurs Giga Dart
16:00 Skarby Riviery dla Rodzin
16:30 Koniec na dziś! Do zobaczenia!

To nie pierwszy raz, kiedy Centrum Riviera przygotowuje darmowe atrakcje dla plażowiczów. Właśnie dlatego Słoneczny Patrol Riviery zdążył już wpisać się w świadomość mieszkańców Gdyni oraz turystów odwiedzających Trójmiasto.

Wśród atrakcji z poprzednich lat w pamięć zapadły przede wszystkim próby ustanowienia rekordów Polski m.in. w największej liczbie osób podbijających piłki plażowe jednocześnie lub tańczących w tym samym czasie popularną Macarenę. Tym bardziej cieszy fakt, że po wymuszonej pandemią przerwie, Słoneczny Patrol wraca na gdyńską Plażę Śródmieście.

Opinie