stat

Rodzinne Andrzejki na Morzu

Andrzejki to świetna okazja na zabawę i dla dorosłych, i dla dzieci. Zabierz rodzinę oraz znajomych i spraw sobie andrzejki inne niż zazwyczaj. Dzień poświęć dzieciom, a wieczorem baw się z przyjaciółmi. Przypomnij sobie magię dzieciństwa podczas rejsu wielkim statkiem przez Bałtyk. Dorośli na pokładzie odpoczną, będą się bawić się podczas programu rozrywki a najmłodsi wezmą udział w animacjach andrzejkowych.

Chcesz sobie przypomnieć zabawy andrzejkowe z Twojego dzieciństwa? Wybierz się z dziećmi na całodzienne, bezpłatne animacje. Z nami przeżyjecie wspólna rodzinną przygodę podczas zabaw prowadzonych przez wróżkę Aurorę i jej pomocnika! Przygotowali dla najmłodszych konkursy, warsztaty plastyczne, a nawet naukę magii. Nie może też zabraknąć wyścigu bucików i andrzejkowych wróżb.

A Ty, razem z przyjaciółmi, już wieczorem będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię cieszyć się tańcem w atmosferze andrzejkowej zabawy. Podczas krótkiego pokazu zobaczysz jak się tańczy do latynoskich rytmów . Podczas dnia na morzu skorzystaj z też programu rozrywkowego i weź udział w kolejnej lekcji tańca. Koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie. Z pokładu otwartego podziwiaj morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki, rób zdjęcia i baw się magicznie!

Cena dla rodziny 2+2: już od 306 zł
 
Cena zawiera:
- rejs promem do Szwecji i z powrotem;
- nocleg w kabinie 4-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
- rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem;
- animacje dla dzieci.
 
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena dla rodziny od 306 zł (2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 15 roku życia) w kabinie 4-os. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.
lis 28

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 306 zł
lis 28

sobota, godz. 14:00

Gdynia, Plac Zabaw Na Plaży
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.