stat
Impreza odwołana

Rodzinna LegoNiedziela z widokiem na plażę!

Z wielką radością informujemy o kolejnych cyklicznych warsztatach w ramach Rodzinnych spotkań z LEGO. Znajdziecie nas w całym Trójmieście. Tym razem mamy przyjemność zaprosić Was do wyjątkowej lokalizacji oferującej cudowne widoki, fantastyczną kuchnię oraz strefą plażowego wypoczynku dla Rodziców. W czasie gdy Rodzice korzystać będą z oferty restauracji Fish&Gin, my zajmiemy się dziećmi, tak aby duzi i mali spędzili niedzielę w niezapomniany sposób.

paź 23

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 109 - 250 zł
lis 6-7

piątek - sobota, godz. 19:30 - 09:00

bilety 80 zł
Naszych najmniejszych gości zapraszamy do strefy Duplo, a starszych inżynierów na warsztaty robotyczne! Tematyka warsztatów zmienia się co tydzień.

W dniu 11.10 w godz: 12:00 -15:00 zapraszamy na warsztaty rodem z Jurassic Park! Zabierzemy dzieci w podróż do odległych czasów, kiedy to na ziemi żyły dinozaury. Zaprezentujemy i opowiemy dzieciom o świecie, który je z całą pewnością fascynuje, ale nie jest znany: dzika przyroda i niebezpieczne zwierzęta, które wówczas panowały na ziemi.
Wspólnie z dziećmi odwzorujemy Jurajski Świat przy użyciu klocków Lego®. Poznamy i zbudujemy najpopularniejsze gatunki dinozaurów m.in.: plezjozaur, apatozaur, pteranodon.
Czy udałoby nam się zaprzyjaźnić z jakimś gatunkiem?

Zapraszamy do Hotelu Novotel Gdańsk Marina w Jelitkowie na gry i warsztaty z Bricks 4 Kidz - Trojmiasto, PL.

Warsztaty są bezpłatne dla klientów restauracji.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.