stat
Impreza już się odbyła

Rodzinna LegoNiedziela z widokiem na Trójmiasto!

Z nieskrywaną radością informujemy o powrocie cyklicznych warsztatach w ramach Rodzinnych spotkań z LEGO z widokiem na Trójmiasto. Mamy przyjemność zaprosić Was do niebagatelnej lokalizacji łączącej cudowne widoki na Trójmiasto z fantastyczną kuchnią i strefą wypoczynku dla Rodziców. W czasie gdy rodzice korzystać będą z oferty restauracji Vidokòwka, my zajmiemy się dziećmi, tak aby duzi i mali spędzili niedzielę w niezapomniany sposób.

paź 23

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 109 - 250 zł
paź 30-31

piątek - sobota, godz. 18:00 - 21:00

Gdynia,
bilety 60 zł
Naszych najmniejszych gości zapraszamy do strefy Duplo, a starszych inżynierów na warsztaty robotyczne! Tematyka warsztatów zmienia się co tydzień

W dniu 04.10 w godz: 11:00 -15:00 zapraszamy na warsztaty z kolejnymi rozrabiakami! Tym razem zapraszamy do krainy Angry Birds, gdzie ptaki i świnie przeżywają szalone przygody. Podczas warsztatów każdy zbuduje swojego własnego ptaka i stoczy walkę z zielonymi świniami o dobro świata napotykając na różne przygody! Tych szalonych ptaków nie mogło u nas zabraknąć.

Zapraszamy do Olivia Star na gry i warsztaty z Bricks 4 Kidz - Trojmiasto, PL. Warsztaty są bezpłatne dla klientów restauracji.
Obowiązuje bilet na teren tarasu widokowego.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    18 - 20 zł
  • Bilet ulgowy
    15 - 17 zł
Bilet wstępu na taras widokowy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.