stat
Impreza już się odbyła

Rodzinna Lego / Sobota z widokiem na Zatokę.

Z nieskrywaną radością informujemy o nowych, cyklicznych warsztatach w ramach Rodzinnych spotkań z LEGO. Mamy przyjemność zaprosić Was do niebagatelnej lokalizacji łączącej cudowne widoki z fantastyczną kuchnią i strefą plażowego wypoczynku dla Rodziców. W czasie gdy Rodzice korzystać będą z oferty restauracji Nowa Zatoka, my zajmiemy się dziećmi, tak aby duzi i mali spędzili sobotę w niezapomniany sposób.

w każdy wtorek (do 29.12), godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 30-31

piątek - sobota, godz. 18:00 - 21:00

Gdynia,
bilety 60 zł
Naszych najmniejszych gości zapraszamy do strefy Duplo, a starszych inżynierów na warsztaty robotyczne! Tematyka warsztatów zmienia się co tydzień!

W dniu 03.10 w godz: 12:00 -16:00 zapraszamy na warsztaty z kolejnymi rozrabiakami! Tym razem zapraszamy do krainy Angry Birds, gdzie ptaki i świnie przeżywają szalone przygody. Podczas warsztatów każdy zbuduje swojego własnego ptaka i stoczy walkę z zielonymi świniami o dobro świata napotykając na różne przygody! Tych szalonych ptaków nie mogło u nas zabraknąć.

Zapraszamy do Nowa Zatoka na gry i warsztaty z Bricks 4 Kidz - Trojmiasto, PL
Warsztaty są bezpłatne dla klientów restauracji.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.