• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rodzicielstwo Blisko Natury - pikniki

Zapraszamy serdecznie na cykl 4 spotkań leśnych oraz 4 pikników w ramach projektu "Rodzicielstwo Blisko Natury", który jest finansowany przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

lip 21

niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 47 zł
ulgowy 37 zł
sie 10

sobota, godz. 11:00 - 12:00

Wstęp wolny
Spotkania będą wspaniałą okazją, aby spędzić czas w przyrodzie, spotkać się z ekspertami, którzy z pasją zachęcają do rodzinnych aktywności na dworze. Dzieci poznają nowych przyjaciół, a przyroda okaże się najlepszym inspiratorem zabaw. Dorośli, oprócz wiedzy i inspiracji, doświadczą relaksu i odpoczynku dzięki kojącej mocy natury.

Co ze sobą zabrać?
- odpowiednie do aktualnej pogody ubranie, (dla dzieci polecamy takie, którego nie będzie żal pobrudzić), środek odstraszający komary i kleszcze. Miejsca spotkań dobrane są tak, aby omijać naturalne miejsca bytowania kleszcza, czyli na pewno będziemy omijać bujne krzewy, trawy i paprocie, a wybierzemy lasy liściaste.
- można wziąć karimatę, koc albo hamak, będzie czas na relaks na chętnych.
- napój, przekąski, na wspólne piknikowe śniadanie, podczas niektórych spotkań- wspólne ognisko!

Co się będzie działo?
Spotkania są tematyczne, pikniki z kolei będą szansą na odpoczynek wśród innych rodzin, w otoczeniu w przyrody. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, dostępne dla całych rodzin, ważną zasadą jest, że dzieci pozostają pod opieką rodziców/ opiekunów i wspólnie uczestniczą w zajęciach lub zorganizowanych zabawach czy strefie relaksu. Idei spotkań przyświeca dobrowolność uczestniczenia w poszczególnych propozycjach. Cenimy atmosferę swobody i wzajemnej życzliwości.

HARMONOGRAM:

Piknik Rodzinny nr 1, wtorek, 24.07.2018 r.- spotykamy się w Parku Kilińskim, szczegóły zostaną podane w dniu uruchomienia zapisów. (17.07.2018)

Piknik Rodzinny nr 2, wtorek, 31.07.2018 r. spotykamy się w parku przy Hotelu Quadrille (Orłowo), szczegóły zostaną podane w dniu uruchomienia zapisów.

Piknik Rodzinny nr 3, wtorek, 7.08.2018 r. - spotykamy się na terenie parku Kolibki, szczegóły zostaną podane w dniu uruchomienia zapisów.

Piknik Rodzinny nr 4- wtorek, 21.08.2018 r. spotykamy się na Kamiennej Górze, szczegóły zostaną podane w dniu uruchomienia zapisów.

Informacja o biletach

wymagane zapisy

Opinie