stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Roboxy

Roboxy2015 to już szósta edycja zawodów Robotów organizowanych przez "Naukowe Koło Studentów Automatyki" na wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej. Jest to impreza o charakterze rodzinnym, wstęp wolny, a więc oprócz uczestników zapraszamy również publiczność oraz wszystkich zainteresowanych.

W 9 konkurencjach (LineFollower, LineFollower Enhanced, LineFollower Lego, Sumo, Minisumo, Microsumo, Nanosumo, Micromouse oraz Freestyle) konstrukcje będą pokazywać swoje umiejętności, siłę, wytrzymałość, zwinność, szybkość i pamięć. Będzie to ogromne widowisko dla wszystkich fanów robotyki turniejowej oraz zainteresowanych show jaki towarzyszy takim zawodom.

Zawody odbędą się 24 maja 2015r. w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej (Gabriela Narutowicza 11/12, Gdańsk). Szczegółowy harmonogram zawodów zostanie podany w odpowiednim czasie. Rejestracja zawodników na stronie już otwarta!

www.roboxy2015.nksa.org.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.