stat
Impreza już się odbyła

Riverside (1 opinia)

Już w kwietniu 2020 zespół Riverside powraca z kolejnymi polskimi koncertami w ramach trasy "I'm Your Private Wasteland". Tym razem pojawią się w największych miastach Polski, które ominęli w ubiegłym roku. Będą to nasze ostatnie występy przed dłuższą przerwą, wielki finał i podsumowanie największej i najdłuższej trasy koncertowej Riverside, która wniosła zespół na zupełnie inny poziom.

kwi 8

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 79 zł
Kup bilet
kwi 16

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 33 zł
Z czystym sumieniem i wieloletnim doświadczeniem z tym pięknym zespołem, możemy Wam zagwarantować czas wypełniony najpiękniejszymi dźwiękami najlepszej jakości. Riverside nigdy nie zawodzą, a wręcz z koncertu na koncert robią coraz większe wrażenie, które zachwyci nawet najbardziej wysublimowanego słuchacza.

rock - koncerty w Trójmieście


"I'm Your Private Wasteland 2020" będzie też największą produkcją sceniczną, setlista będzie zmodyfikowana i pojawią się niespodzianki. Zakończona we wrześniu pierwsza edycja, która obejmowała dziewięć koncertów, została w całości wyprzedana i wiele osób nie było w stanie nabyć biletów. Mamy nadzieję, że tym razem szanse będą większe.

Opinie (1)

  • kwietniowe koncerty Riverside

    W związku z epidemią, koncerty kwietniowe są przeniesione na czerwiec. W Gdańsku koncert odbędzie się 20.czerwca 2020. To informacja z oficjalnej strony zespołu

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.