stat
Impreza już się odbyła

Ritmos Latinos - C-Tite & Caribbean Dream Dancers

Latynoskie rytmy to gorąca muzyka i piękne tancerki, to coś czym chcielibyśmy rozgrzać ponurą jesienną aurę i 'trochę" rozpocząć wcześniej karnawał w gorącą muzyką, prosto z Ameryki Łacińskiej. Będzie dużo super kawałków (nie tylko latynoskich), szalone i rozgrzewające do czerwoności tancerki oraz mnóstwo owoców tak charakterystycznych dla tego klimatu.

w każdy piątek (do 28.03), godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
sie 21-23

piątek - niedziela, godz. 13:00

przedsprzedaż 239 zł
Zaprosiliśmy na tę noc specjalistę od rytmów latino, a jednocześnie bardzo lubianego w naszym klubie C-Tite. W tę sobotnią noc będzie on pełnił rolę Rezydenta Miasta Aniołów. To jeszcze nie koniec, pojawią się zmysłowe i piękne dziewczyny z Caribbean Dream Dancers - Oliwia Białogłowska i Ashaki, które stworzą latynoską oprawę tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. Będą też owoce dla naszych Gości. A personel klubu też swoją stylistyką nawiąże do tej wyjątkowej i niepowtarzalnej imprezy.

21:00 - 23:00 w tych godzinach, wszyscy Goście przychodzący do Miasta Aniołów w dowolnych latynoskich strojach mają wstęp wolny i otrzymują drinka gratis.

Jak zwykle będziemy bawić się w klimacie funk, rap, rnb, mashup, house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Jest rzeczą jasną, że nie zbraknie muzyki latynoskiej, w końcu za konsoletą będzie C-Tite.

C-Tite - DJ/DVJ, producent mashupów, remixer z Torunia. Stały gość najlepszych klubów w Polsce. Wieloletni rezydent wielu klubów w Kujawsko-Pomorskim - aktualnie najpopularniejszego toruńskiego klubu studenckiego - Number One. Miłośnik muzyki elektronicznej w wielu odmianach, prezentujący najświeższe brzmienia i muzyczne trendy. Jego sety to mieszanka tanecznych odmian House przełamana bangerami z gatunku Rnb/Moombathon i energetycznymi Rockowymi remixami, a wszystko to doprawione autorskimi Mash'upami.

Na scenie od 2003 roku. Mistrz Polski DJów w miksowaniu 2011. Mistrz Polski Djów 2010. Toruński DJ Roku 2011 i 2012 (plebiscyt Radia GRA). Finalista konkursu na najlepszego DJa Projektu Plaża TVN i FTB 2009. Finalista międzynarodowego Ibiza DJ Awards Bedroom Competition 2011. Finalista i zwycięzca ponad 20 turniejów/konkursów/mistrzostw DJskich od 2006 roku. Tester sprzętu dla serwisu infomusic.pl, juror mistrzostw Polski DJów.

Caribbean Dream Dancers to profesjonalna rewia egzotycznych tancerek o wieloletnim doświadczeniu sceniczno- estradowym. Prowadzona jest przez Mistrzynię Polski w salsie i finalistkę Mistrzostw Świata- Oliwię Białogłowską.
Te zjawiskowe tancerki mogą pochwalić się wyjątkowym pochodzeniem. W prezentowanym show występują przedstawicielki kultury latynoskiej i afro- amerykańskiej. To jedyna taka grupa w Trójmieście.

Oliwia Białogłowska
Profesjonalna tancerka i choreograf. Ma za sobą setki pokazów tanecznych na parkietach całego świata. Tańczy od 3 roku życia. Pochodzi z latynoskiej rodziny stąd jej zamiłowanie do kultury i tańca latino. Uwielbia występować, a na scenie jest wulkanem energii. Od najmłodszych lat odnosiła liczne sukcesy w tańcu, a już jako 12 latka zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w fitness w Estonii. Uczestniczyła w programach takich jak: Mam Talent, Got to dance, Pytanie na Śniadanie, czy Dzień dobry TVN.
Najważniejsze tytuły i osiągnięcia:
- 2x Mistrzyni Polski w Carribean Show,
- Vice Mistrzyni Polski w Salsie,
- Finalistka Mistrzostw Świata IDO w salsie- 5 miejsce(Turyn,Włochy)
- Pokaz na Vienna Salsa Congress,
- 1 miejsce na Baltic Salsa Show Cup (Litwa),
- 3×1 miejsce na Festiwalu World Dance Week w salsie, - Mistrzostwo Świata w fitness w Estoni,

Ashaki
Tancerka, fotomodelka, choreograf i trener personalny. Przygodę z tańcem zaczęła w 2012 roku, debiutując na scenach klubowych w trójmieście, przez kluby zagraniczne i wielkie sceny festiwalowe. Współpracowała z artystami takimi jak Major Lazer, Eko Fresh, Tede, Malik Montana. Wystąpiła też w wielu popularnych programach telewizyjnych takich jak You Can Dance, czy Pytanie na Śniadanie. Jako trener zaraża pozytywną energią i miłością do tańca.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
Osoby ubrane w latynoskie stroje free do 23:00

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni