stat
Impreza już się odbyła

Revan x Wredrock

Pub Torpeda zaprasza na koncert Revan x Wredrock.

ulgowy 45 zł
przedsprzedaż 35 zł
Otwarcie pubu: 18:00
Start koncertów: 19:00

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


REVAN
Zespół z Gdyni, założony w 2013 roku. Krótko o nas - gramy konkretnie, nie bierzemy jeńców. Heavy metal, stoner, funk, rock n' roll - to wszystko usłyszysz w naszych utworach. W 2017 roku wydaliśmy debiutancki album "Światostany".

Zespół tworzą:
Dominik Niklas - gitara, wokal
Roman Walczak - gitara
Bartosz Kamedulski - bas
Łukasz Skotarek - perkusja

https://www.facebook.com/revanband/
https://www.youtube.com/watch?v=fB2-ud5ujYU

WREDROCK
Historia zespołu sięga 2002r kiedy trójka kolegów z technikum Wredny Roki i Krawiec zapragnęli podbić rynek muzyczny i założyli kapelę. Kawałki powstawały szybko i już po 3 miesiącach prób zagrali swój pierwszy koncert. Chwilę po debiucie do składu dołączył drugi gitarzysta Betley i od tego momentu zespół wrzucił drugi bieg. Próby do późnych godzin nocnych w przepastnych magazynach między paletami z towarem owocowały nowymi piosenkami i pierwszymi nagraniami. Po kilkunastu koncertach z zespołem pożegnał się Krawiec a pozycje bassmana zajął Goran, który ogarnął materiał ekspresowo po 3 dniach i 1 próbie zagrał koncert na Delfinaliach WSM jako pełnoprawny członek Wredrocka. W takim składzie zagrali kilkadziesiąt koncertów w różnych zakamarkach trojmiasta oraz kilku innych miastach Polski. W pewnym momencie Betley zdecydował rozwijać się w innym klimacie muzycznym a jego miejsce zajął Marek z którym Wredrock zagrał kilka koncertów między innymi na festiwalu OARF w Wejherowie iw gdyńskim Ucho jako support Zespołu Coma. Przygoda Marka z zespołem nie trwała jednak długo - dostał zawodową ofertę z poprzedniego składu i zaczął robić karierę w show-biznesie☺ Szukanie kolejnego gitarzysty nie trwało długo - skład uzupełnił Kuba i zaczęło się na poważnie - nagrane demo, kolejne koncerty, przeglądy muzyczne itd. Aż W 2008r zespół wkroczył w dorosłe życie i sprawy prywatne zmusiły ich do zakończenia działalności.

Minęło 9 lat ale więzi pomiędzy chłopakami nie zostały zerwane. Wystarczył jeden telefon aby znowu Wredny Roki i Krawiec reaktywowali Wredrocka - po kilku miesiącach prób ponownie udało namówić się do wspólnego grania Kubę. W tajemnicy przed światem solidnie zgrali materiał na kilku próbach no i niestety znowu sprawy wyższej wagi wpłynęły na skład i Kuba pożegnał się z zespołem.
Jednak to nie koniec opowieści - dodane na spontanie ogłoszenie w rockmetalu zaowocowało nowym nabytkiem i do kapeli dołączył Bartek, z którym obecnie Wredrock szlifuje i dociera dobrze już znane niektórym kawałki i kształtuje nowe - i w tym miejscu właśnie opowieść zaczyna się od nowa
Wredrock2018!

https://youtu.be/QOhrxZKj69g
https://soundcloud.com/wred-rock/wredrock-wtp-official
https://www.facebook.com/wredrockband

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • ciężkie brzmienia
  mar 23
  sobota, g. 19:00
  Gdynia, Klub Ucho
  Decapitated

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni