stat
Impreza już się odbyła

Restless Sea & TAYKA

Po okresie twórczym przyszedł czas wyjść ponownie na powierzchnie. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca jakim jest Zdarta PŁYTA  33,5 na porządną dawkę dźwięków.

kwi 19

niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 30 zł
Kup bilet
maj 25

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 90 zł
Kup bilet
Zagrają:

rock - koncerty w Trójmieście


TAYKA  gra muzykę autorską (Rock/Ska/Pop), dużo dobrej energi i polskich tekstów. Koncert zespołu TAYKA to okazja do dobrej zabawy. Gwarantujemy dużo pozytywnej energi! Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami oraz teledyskami zespołu na kanale zespołu:

Restless Sea to pomorska grupa muzyczna reprezentująca szeroko pojętą muzykę rockową. W brzmieniu zespołu można się doszukać takich gatunków jak: rock progresywny, wild rock czy post-rock. Założona przez Sławomira "Mucha" Muszka (Gitara Basowa) w roku 2016. W tym samym roku do zespołu dołączył Adam "Żuk" Szczepański (Perkusja) oraz Mateusz "Osti" Ostapiuk (Gitara elektryczna). W roku 2017 do grupy dołączyła Klaudia Kułakowska(Wokal) oraz Kamil Podbielski(Klawisze). Zespół od 2017 rozpoczął swoją mini trasę koncertową, promując materiał. W roku 2018 na miejsce Kamila do kapeli dołączył Przemek Cygański(Klawisze). Od stycznia 2020 r. Przemek Cygański opuścił szeregi Restless Sea. Obecnie zespół gra w czteroosobowym składzie. Muzyka Restless Sea to mieszanka wielu: charakterów, pokoleń i wrażliwości. Ciekawe, zaskakujące kompozycje, gwałtowne oraz delikatne motywy przeplatają się, tworząc ocean muzycznych przygód.

 

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  10 zł
Bilety można zakupić wcześniej online za pomocą serwisu KupBilecik.pl -> http://kbq.pl/49706

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • blues , rock , soul
  kwi 9
  czwartek, g. 19:30
  Gdynia, Blues Club
  Workers