• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Renata Irsa - Czerwona spódnica

"Album od samego początku jest absolutnie niesamowity, oferując olśniewający amalgamat świetnie skomponowanych piosenek i błyskotliwych, niezwykle inteligentnych, dowcipnych i humorystycznych, a przede wszystkim bardzo osobistych tekstów, jakich próżno szukać ostatnio na polskiej wokalnej scenie jazzowej. Oczywiście z całego serca polecam i czapki z głów Milady za ten muzyczny prezent!" / Adam Boruch, The Soundtrack of My Life, Izrael.

w każdą środę (od 20.04 do 29.06.2022), godz. 20:00

Gdynia,
gru 31

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 79 - 89 zł
"To bardzo miłe uczucie mieć swój niewielki choćby udział w powstaniu tak dobrego albumu. Bardzo osobiste, mądre, dojrzałe, nierzadko zabawne teksty, świetna jazzowa muzyka i doskonałe wykonanie tworzą tę opowieść o kobiecie. Dziękuję Ci za to niezapomniane artystyczne spotkanie." / Mirosław Baka.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


"Twórczość Renaty Irsy raczej nie sprawdza się w roli tła do czegokolwiek. To muzyka, która bezpardonowo przykuwa uwagę - już po kilku słowach zaczyna się słuchać tego, co artystka ma do powiedzenia." / TVP Kultura.

Renata Irsa to wokalistka o rzadko spotykanej 3-oktawowej skali głosu, autorka tekstów i muzyki, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. W swojej twórczości łączy gatunki muzyczne, a ich wspólnym mianownikiem jest jazz. Artystka zjednuje sobie publiczność autentycznością, charyzmą i głosem. Kobiety się z nią utożsamiają, mężczyźni jej wierzą.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.