• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rejs z nauką tańca

Brakuje Ci ciekawych wyjazdów? Mamy coś dla Ciebie: nauka tańca, morska przygoda a dla najmłodszych - animacje! Zbierz przyjaciół i rodzinę, jedźcie razem i wykorzystajcie wolny weekend. Już wieczorem będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię cieszyć się ruchem na parkiecie. Podziwiaj krótkie pokazy tancerzy i weź udział w nauce tańca na wesoło, gdzie poznasz latynoskie rytmy bachaty czy merengue. Możesz tańczyć w parach i solo! Bez stresu, z mnóstwem śmiechu i w dobrej atmosferze.

w każdy czwartek (od 21.07 do 18.08.2022), godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Po nocnym odpoczynku w wygodnej kabinie na statku, cały następny dzień jest dla Was. Na dzieci czeka bezpłatny całodzienny program zabaw, prowadzony przez doświadczonych animatorów. Dzieci będą malować i tworzyć, a także uczyć się tańczyć. W tym czasie skorzystaj z programu rozrywkowego i weź udział w kolejnej lekcji tańca, aby zyskać nowe umiejętności na parkiecie.

Podczas rejsu koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie oraz zajdź do sklepu, gdzie ceny perfum i kosmetyków są znacznie niższe niż na lądzie. Nie zapomnij też wyjść na pokład otwarty. Stąd możesz podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki. To właśnie urok morskiej podróży wielkim statkiem!

W cenie od 219 zł na osobę:
- rejs promem do Szwecji i z powrotem;
- nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
- rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem, w tym 2 lekcje tańca;
- animacje dla dzieci.

Cena 219 zł za jedną osobą, obowiązuje pod warunkiem zapełnienia kabiny 2-osobowej wew. Cena dla rodziny od 250 zł (2 os dorosłe i 2 dzieci do 15 roku życia) w kabinie 4-os. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • warsztaty , kurs tańca , trening
  sie 20
  sobota, g. 11:00 - 14:00
  Gdańsk, Swing Revolution
  Lindy Hop od podstaw
 • warsztaty , kurs tańca
  sie 26-28
  piątek - niedziela, g. 17:00
  Gdańsk, Akademia Artystyczna
  Aka Intensive Workshops