stat
Impreza odwołana

Rejs z Marią Sadowską

Maria Sadowska to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej kultury. Wybierz się w rejs, podczas którego nie tylko weźmiesz udział w butikowym koncercie tej wszechstronnie utalentowanej artystki, lecz również poznasz filmy w jej reżyserii. I to wszystko na środku Bałtyku!

w każdą środę (do 25.08), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 20-21

sobota - niedziela, godz. 09:00

Gdynia,
bilety 229 zł
Rejs z Marią Sadowską
Maria Sadowska to naprawdę nietuzinkowa osoba na polskiej scenie artystycznej. Pierwszy album (Jutro) nagrała już w wieku 14 lat, a dorosły debiut przypada na 2004 rok, kiedy to artystka wydała autorski album z muzyką do wierszy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej z przebojem Chcemy tylko tańczyć. Maria Sadowska porusza się swobodnie w elektronice, funku czy jazzie, lecz nie stroni od koncertów akustycznych, podczas których nawiązuje wyjątkowy kontakt z publicznością. Popularność uzyskała będąc trenerką podczas kilku edycji The Voice of Poland, a na wielkim ekranie można podziwiać zarówno nagradzane filmy w reżyserii artystki (Demakijaż, Dzień kobiet czy Sztuka Kochania) oraz teledyski tworzone przez Marię Sadowską dla takich gwiazd, jak Renata Przemyk, Kasia Nosowska, Edyta Geppert, Marcin Rozynek, Krzysztof Kiliański czy Michał Bajor.
Rejs zaczynamy w sobotę rano. Wyjdź na pokład zewnętrzny i zobacz odpłynięcie statku z portu w Gdyni a potem spotkaj się z resztą uczestników przy quizach i bingo w barze. Popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. Najedzeni zasiadamy do pokazu filmów w reżyserii Marii Sadowskiej, po czym bierzmy udział w spotkaniu z artystką. Wieczorem czas na wyjątkowa atrakcję: butikowy koncert Marii Sadowskiej w wersji akustycznej. Kołysani przez fale kładziemy się spać.
Do zobaczenia na lądzie i na wodzie, AHOJ!

jazz - koncerty w Trójmieście


Promocja! Teraz w cenie od 279 zł na osobę:
- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo i wino w cenie);
- koncert gwiazdy: Marii Sadowskiej
- pokazy filmów w reżyserii Marii Sadowskiej oraz spotkanie z artystką

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • hip-hop , pop , projekcje filmowe
    sie 4
    środa, g. 16:00
    Gdynia, Helios Gdynia
    Helios na Scenie