stat

Rejs noworoczny 2021

Przedłuż sylwestra i świętuj koniec roku 2020. Wybierz się w Rejs Noworoczny - zaraz po sylwestrowym wieczorze. Czeka Cię dzień i noc na odpoczynek, naukę tańca i świętowanie Nowego Roku!

w każdą sobotę (od 13.02 do 27.02.2021), godz. 21:00

Gdynia,
bilety 219 zł
Sylwester to tylko jeden wieczór, więc przedłuż świętowanie! Tym razem warto obchodzić Nowy Rok inaczej niż zwykle, zwłaszcza, że święto wypada w piątek, masz więc cały długi weekend do dyspozycji. Wybierz się na pierwszy wyjazd w nowym roku! Podczas Rejsu Noworocznego mamy propozycje dla Ciebie oraz dla Twoich przyjaciół. To wspólny wyjazd, nauka tańca, morska przygoda!

Zbierz przyjaciół i rodzinę, jedźcie razem i świętujcie Nowy Rok. Na odpoczynek i wspólne spędzanie czasu na statku masz noworoczny wieczór i cały następny dzień. Wybierz się na lekcje tańca i poznaj łatwe kroki podczas lekcji na wesoło! Profesjonalni instruktorzy pokażą Ci jak tańczyć do latynoskich rytmów w sam raz na karnawał! Możesz tańczyć w parach i solo.
Podczas rejsu koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie oraz zajdź do sklepu, gdzie ceny perfum i kosmetyków są znacznie niższe niż na lądzie. Nie zapomnij też wyjść na pokład otwarty aby podziwiać morze, które jest piękne nawet zimą.

Jaki Nowy Rok, taki cały rok, więc zacznij ten rok najlepiej jak się da od wyjazdu!
 
Specjalne ceny tylko dla uczestników programu lojalnościowego Extra! Dołącz bezpłatnie tutaj.
 
Cena od 119 zł od 219 zł na osobę zawiera:
rejs promem do Szwecji i z powrotem;
nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem, w tym 2 lekcje tańca;
 
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena dla uczestnika programu Extra, dla pozostałych od 149zł za osobę. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.