• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rejs karnawałowy 2022 (2 opinie)

Lubisz taniec i zabawę? Nie pozwól, aby ten karnawał uciekł Ci sprzed nosa! Mamy coś dla Ciebie i Twoich przyjaciół: weekendowy wyjazd, nauka tańca i dużo zabawy na wielkim statku! Zbierz przyjaciół i rodzinę, jedźcie razem i wykorzystajcie wolny weekend. Będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię cieszyć się ruchem na parkiecie.

Podziwiaj krótkie pokazy tancerzy i weź udział w nauce tańca na wesoło, gdzie poznasz latynoskie rytmy bachaty. Możesz tańczyć w parach i solo! Bez stresu, z mnóstwem śmiechu i w dobrej atmosferze. Wieczorem wypróbujesz umiejętności podczas dyskoteki w karnawałowych rytmach.

Na odpoczynek i atrakcje na statku masz cały dzień i wieczór. Zabierz ze sobą dzieci! Najmłodsi ucieszą się z aż czterech placów zabaw, ale najbardziej zachwyci ich pobyt na prawdziwym wielkim statku i morska przygoda. Ty i znajomi możecie skorzystać z programu rozrywkowego i wziąć udział w kolejnej lekcji tańca, aby zyskać nowe umiejętności na parkiecie.

Podczas rejsu koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie oraz zajdź do sklepu, gdzie ceny perfum i kosmetyków są znacznie niższe niż na lądzie. Skorzystaj z usług pokładowego SPA i zrelaksuj się w saunie lub jacuzzi z widokiem na pełne morze. Nie zapomnij też wyjść na pokład otwarty. Stąd możesz podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki.
 

Informacja o biletach

 • Kontakt
  58 660-92-00
Cena od 99 zł na osobę zawiera:
rejs promem do Szwecji i z powrotem;
nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem, w tym 2 lekcje tańca oraz dyskoteka.
 
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie mogą nie być dostępne.
Test na Covid-19 / dowód szczepienia lub ozdrowienia może być wymagany do przekraczania granic.

Opinie (2)

 • Rejs karnawałowy 2022

  "Cena od 99 zł na osobę zawiera:
  rejs promem do Szwecji i z powrotem;
  nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
  rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem, w tym 2 lekcje tańca oraz dyskoteka."
  To jest nie prawda, chcialam zarezerwowac i kabina nie wchodzi w oferte.
  Sama kabina przy tym rejs i to najtaniej prawie 400 zl.
  Do tego bilet.
  Szkoda ze Stena Line nie jest taka jak kiedys???
  Z powazaniem
  Eliza

  • 1 0

 • Stena line

  Bardzo drogie wyjazdy!

  Pusio

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.