stat

Rejs karnawałowy 2021

Przedłuż sylwestra i świętuj koniec roku 2020. Wybierz się w Rejs Noworoczny - zaraz po sylwestrowym wieczorze. Czeka Cię dzień i noc na odpoczynek, naukę tańca i świętowanie Nowego Roku!

w każdą niedzielę (do 19.12), godz. 11:00, 13:00

Online
bilety 10 zł
kwi 30

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 219 zł
Lubisz karnawał i chcesz bezpiecznie świętować? Mamy coś dla Ciebie i całej Twojej rodziny: weekendowy wyjazd, nauka tańca, morska przygoda a dla najmłodszych - animacje! Zbierz przyjaciół i rodzinę, jedźcie razem i wykorzystajcie wolny weekend. Będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię cieszyć się ruchem na parkiecie. Podziwiaj krótkie pokazy tancerzy i weź udział w nauce tańca na wesoło, gdzie poznasz latynoskie rytmy bachaty. Możesz tańczyć w parach i solo! Bez stresu, z mnóstwem śmiechu i w dobrej atmosferze.

Na odpoczynek i atrakcje na statku masz cały dzień i wieczór. Gdy Ty i Twoi znajomi uczycie się tańczyć, na dzieci czeka bezpłatny całodzienny program zabaw, prowadzony przez doświadczonych animatorów. Dzieci będą malować i tworzyć. W tym czasie skorzystaj z programu rozrywkowego i weź udział w kolejnej lekcji tańca, aby zyskać nowe umiejętności na parkiecie.

Podczas rejsu koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie oraz zajdź do sklepu, gdzie ceny perfum i kosmetyków są znacznie niższe niż na lądzie. Nie zapomnij też wyjść na pokład otwarty. Stąd możesz podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki. To właśnie urok morskiej podróży wielkim statkiem!
 
Specjalne ceny tylko dla uczestników programu lojalnościowego Extra! Dołącz bezpłatnie tutaj.
 
Cena od 219 zł 119 zł na osobę zawiera:
rejs promem do Szwecji i z powrotem;
nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem, w tym 2 lekcje tańca;
animacje dla dzieci.
 
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena dla uczestnika programu Extra, dla pozostałych od 149zł za osobę. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.