stat

Rejs dookoła świata

Zimowy odpoczynek to czas na nowe doświadczenia, więc tym razem zwiedź z dziećmi cały ziemski glob! Dzięki wyobraźni w naszym Rejsie Dookoła Świata młodzi odkrywcy dotrą do najdalszych krańców Ziemi, poznają zabawy swoich rówieśników z antypodów i nauczą się wiele o geografii. Dołącz się do zabawy podczas rejsu przygotowanego dla najmłodszych specjalnie zamiast ferii.

cze 26

sobota, godz. 11:00

Gdańsk, ul. Startowa 4A
Wstęp wolny
lip 3-4

sobota - niedziela, godz. 11:00

Pruszcz Gdański, Zastawna
Tu będziemy dzięki wyobraźni przemierzać tysiące kilometrów i odkrywać świat, gdzie króluje zabawa, edukacja i morska przygoda.

W trakcie tego wyjątkowego rejsu dzieci wezmą udział w całodniowych zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych animatorów. Będą to zabawy ruchowe i warsztaty plastyczne, podczas których
dzieci poznają nowe kultury i odmienne tradycje z różnych zakątków świata. Uczestnicy animacji będą nawet ćwiczyć się we współpracy międzypaństwowej, aby zaprowadzić pokój na całym świecie, kiedy dorosną! Najmłodsi poznają zabawy popularne we Francji, Peru, Indonezji czy Afryce. Nauczą się też podstawowych zwrotów w języku hiszpańskim, islandzkim, a nawet chińskim! Wielkim wspólnym dziełem będzie wykonanie gigantycznej mapy. Na koniec zabawy dzieci wezmą udział w wielkim quizie sprawdzającym ich wiedzę na temat krajów, o których tyle się nauczyli przez cały dzień.

Nie zapomnijmy, że oprócz podróży w wyobraźni jesteśmy też na prawdziwym rejsie! Mali pasażerowie poznają wielki statek i skosztują prawdziwej morskiej przygody, podziwiając morze po horyzont i szwedzkie wysepki. Podróże kształcą, wiec wybierz się z dziećmi w Rejs Dookoła Świata!

W cenie od 91 zł (dziecko):
Pakiet 2+2 już od 438 zł (w kabinie 4-osobowej)
- rejs promem;
- kabina 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
- obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami;
- atrakcje dla dzieci zgodnie z programem;
- rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Cena dla 1 dziecka pod warunkiem wyjazdu 2 osób dorosłych i 2 dzieci w kabinie 4-osobowej wew (cena dla dorosłego od 128 zł). Pakiet rodzinny 2+2 od 438 zł w kabinie 4-osobowej. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.  
 
Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica).
Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    91 zł
od 91/Dziecko

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.