stat

Rejs Nie dla par

Lato to wyjazdy, zwiedzanie, morze i poznawanie nowych ludzi. Hawajskie koszule, drinki z palemką i słomiane kapelusze... Też chcesz, żeby to trwało zawsze? Jeśli tak, nie odkładaj do szafy letnich sukienek, szortów i kostiumów kąpielowych! Zabierz pompowanego flaminga, załóż okulary słoneczne i przywołaj lato z powrotem na pokładzie wielkiego statku Stena Line. Wybierz się na największą imprezę dla singli na morzu i znajdź kogoś wyjątkowego właśnie dla Ciebie. Przed Tobą zabawa w singlowym gronie na środku Bałtyku oraz zwiedzanie Szwecji. Czeka Cię prawdziwie letnia przygoda: taniec, morski rejs, smak Skandynawii oraz możliwość poznania wielu ciekawych osób.

 
Zaczynamy tematyczną letnią imprezą, więc załóż ulubione sandałki i słomiany kapelusz albo nawet piankę i maskę do nurkowania! W gorących rytmach zakręć się na parkiecie dyskoteki prowadzonej przez wodzireja. Nowe znajomości nawiążesz podczas szybkich randek przygotowanych przez portal StrefaSingla.pl. Co chwila będziesz rozmawiać z kolejną osobą.
 
Także cały następny dzień masz na nawiązywanie przyjaźni. Poznawaj singli i Szwecję w trakcie jednej z dwóch wycieczek, bo lato to też zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc! Razem będziecie podziwiać zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO lub zobaczycie z bliska symbol Szwecji - łosia! Razem odwiedzicie też tradycyjną hutę szkła, gdzie wygrawerujesz pamiątkę z tego wyjazdu i uraczysz się regionalnym obiadem w postaci szwedzkiego stołu. W drodze przewodnik przekaże jeszcze więcej interesujących opowieści o Skandynawii. A więc: zwiedzaj, poznawaj i baw się - jak na prawdziwych wakacjach!

Rejs z 2 noclegami na statku, całym dniem w Szwecji oraz rozrywką i aktywnościami. Wypłynięcie: 10.10.2019

W cenie od 249 zł zamiast od 349zł na osobę:
rejs promem do Szwecji i z powrotem;
ubezpieczenie NW i KL;
rozrywka na pokładzie;
miejsce w kabinie 4-os. z łazienką i TV;
śniadanie w formie bufetu szwedzkiego;
udział w aktywnościach na promie:
- szybkie randki;
- 2 dyskoteki z wodzirejem;
- szansa na nagrody od Stena Line i StrefaSingla.pl
- możliwość zawarcia wielu wartościowych znajomości!
 
 
Za dodatkową opłatą udział w jednej z 2 wycieczek autokarowych z przewodnikiem:
- Karlskrona (pół dnia, zwiedzanie zabytków miasta, w tym tych wpisanych na listę Unesco)
- Łosie i Kraina Szkła (cały dzień, w cenie lunch regionalny i dodatkowe atrakcje, w tym safari fotograficzne z łosiami)

Wycieczka Łosie i Kraina Szkła
Podczas całodniowej wycieczki autokarowej nauczysz się wydmuchiwać i grawerować szklane dzieła sztuki, staniesz oko w oko z łosiem i odwiedzisz historyczny Kalmar z jego imponującą katedrą i położonym na wyspie zamkiem!
Już od 230 zł / za osobę

Wycieczka po Karlskronie
Zacznij dzień na lądzie od wycieczki z przewodnikiem po Karlskronie. W ciągu 3 godzin zobaczysz najciekawsze miejsca w mieście i zwiedzisz słynne Muzeum Morskie. Resztę czasu spędzisz samodzielnie - tak jak lubisz!
Już od 70 zł / za osobę

 
Uwaga! Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie od 249 zł

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Kodów rabatowych szukaj u naszego partnera StrefaSingla.pl

Golden Hits

wrz 21

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 189 zł

Udawane Wesele

paź 5

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 10 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni