Impreza już się odbyła

Rejs Cyrkowych Atrakcji

Jak żonglować piłeczkami trzymając wirujący talerz? To wiedzą tylko zręczni cyrkowcy! Ten rejs będzie wyjątkowy za sprawą animatorów z Circus Mosaic, który przybliżą dzieciom fantastyczny świat cyrku. Pozwól Twojemu dziecku odkrywać swoje możliwości przy okazji świetnej zabawy!

cze 26

piątek, godz. 10:00, 12:30, 15:00

Gdańsk,
bilety 55 - 85 zł
Kup bilet
sty'21 23-24

sobota - niedziela, godz. 12:00, 16:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 65 - 135 zł
Witamy w cyrku! Podczas warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych animatorów Twoje dziecko pozna swoją zręczność i kreatywność. Będą to wesołe zabawy rozbudzające wyobraźnię: balonowy siłacz, bitwa na kolory, cyrkowy berek, zabawy z liną, kolorowymi piłeczkami i wstążkami. Mali cyrkowcy będą się uczyć klaunady, przygotują zaczarowany rekwizyt i dowiedzą się jak samemu zrobić piłeczki do żonglowania.

Warsztaty cyrkowe to też nauka żonglowania, utrzymywania wirujących talerzy, diabolo, i chodzenie na niskich szczudłach. Te aktywności to nie tylko świetna zabawa! Pobudzają wyobraźnię dzieci, uczą koncentracji i współpracy. A na zakończenie dla wszystkich młodych cyrkowców pyszna wata cukrowa! Kulminacyjnym punktem programu będzie cyrkowa parada w wykonaniu uczestników rejsu, podczas której dzieci kolorowo ubrane przejdą po statku. Będzie głośno i kolorowo!

Chwilę wolnego czasu warto wykorzystać na rodzinne delektowanie się urokiem morza na pokładzie otwartym i z nowymi umiejętnościami wrócić do domu.

W cenie od 99 zł/dziecko i 169 zł/dorosły:  
rejs promem; 

kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu); 

obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami;

atrakcje dla dzieci zgodnie z programem; 

rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem;


Dodatkowo płatne:

bufet kolacyjny All Inclusive za 70 zł/dorosły + dziecko do 6 lat gratis.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 4-12 lat.

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij