stat
Impreza już się odbyła

Red Scalp / Tortuga / Piołun

Naostrzcie swoje tomahawki.
Red Scalp wracają do Gdyni z nowym albumem "The Great Chase In The Sky".
Towarzyszyć im będzie wspaniała, jedyna w swoim rodzaju Tortuga!
A cały wieczór rozpocznie czadowy Piołun!

Red Scalp to zespół-fenomen. Jak się za coś wezmą, wychodzi złoto. Czy to kolejny album, kolejny koncert, kolejna edycja festiwalu - no złoto. Dlatego też trudno się dziwić, że z roku na rok zdobywają coraz większą rzeszę przyjaciół i fanów w kraju i poza nim. Na koncie mają trzy znakomite albumy: "Rituals", "Lost Ghosts" oraz najnowszy: "The Great Chase In The Sky".

rock - koncerty w Trójmieście


https://redscalp.bandcamp.com/

Tortuga to doomowy potwór. Mówi się, że stworzył go H.P. Lovecraft, ale równie dobrze to Tortuga mogła stworzyć jego. Ich stoner doom jest znakomicie tripujący i wgniatający w ziemię. Do Gdyni zawitają ze swoim nowym, drugim albumem "Deities", zbierającym entuzjastyczne recenzje na całym świecie.

https://tortugapl.bandcamp.com/

Piołun piszą o sobie, że ich muzykę można określić jako nowoczesny rock'n'roll, szwendający się po gatunkach pokrewnych i oparty na piosenkowych formach z wyraźnymi melodiami i specyficznymi tekstami. To wszystko prawda, ale dodajcie sobie do tego niezbyt często spotykany luz, podwórkowość i zawiadiackość, za jaką w rock'n'rollu można tylko zatęsknić. Oni mają to wszystko.

https://piolunband.bandcamp.com/

Bilety na bramce w dniu koncertu: 30zł

Szczegółowa taktyka tej wyprawy zostanie przekazana na odprawie w czasie późniejszym, co oznacza, że wszystko godziny - TBA.

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.