stat
PATRONAT

Rebeka

4 kwietnia w Sfinksie wystąpi Rebeka! Duet zaprezentuje trójmiejskiej publiczności m.in. materiał z najnowszej płyty Post Dreams, która ukazała się w lutym 2019 roku.

wrz 19

sobota, godz. 19:30

bilety 40 zł
przedsprzedaż 30-35 zł
Kup bilet
Charyzma sceniczna, głos Iwony i dopracowane produkcje Bartosza to znaki rozpoznawcze Rebeki. Zwykle pierwszoplanową rolę grają w zespole analogowe syntezatory. Jednakże na ich ostatnim albumie muzycy postanowili iść o krok dalej i na płycie pojawiły się klasyczne instrumenty takie jak smyczki czy trąbka. Płyta zawiera w sobie pełną amplitudę emocji. Z jednej strony zatapiamy się w delikatnie utkanych ornamentach, by za chwilę dać się porwać fali ryczących zimnofalowych gitar. Duet trzeba zobaczyć na żywo, gdyż na scenie dają z siebie wszystko.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Zagrali ponad 400 koncertów w Polsce i zagranicą. Na koncie mają trzy płyty długogrające, z czego debiutancka Hellada zdobyła tytuł polskiej płyty roku w rankingu Gazety Wyborczej. Rebeka powstała w 2008 roku z inicjatywy Iwony, kompozytorki i autorki tekstów, do której w 2010 roku dołączył producent Bartosz Szczęsny.

ZAPRASZAMY!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  40 zł
 • Przedsprzedaż
  30-35 zł
Przedsprzedaż na Biletomat.pl - bilety online (dostępne wkrótce).
Lub w klubie przed koncertem

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • muzyka elektroniczna , clubbing / dyskoteka
  kwi 17
  piątek, g. 23:00
  Sopot, S.F.I.N.K.S 700
  Black Sun Empire
 • muzyka elektroniczna , wystawa
  kwi 17
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Ulica Elektryków
  Przestrzenie: Panorama