• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ratujemy Maję Kapłon

Już 19 stycznia w gdańskim klubie Protokultura odbędzie się koncert Ratujemy Maję Kapłon. Jest to charytatywne przedsięwzięcie, mające na celu uzbieranie pieniędzy na operację wokalistki Mai Kapłon. Tego dnia w Proto będziecie mogli zobaczyć takie gwiazdy jak Michał Szczygieł, Marta Gałuszewska, Dominika Chmielińska i Alicja Szemplińska!

Otwieramy drzwi o 17.30, a od 18.00 zaczynamy z pierwszymi koncertami. Na wejściu będą czekać nasi wolontariusze z puszkami i zbierać po symbolicznej cegiełce!

koncerty w Trójmieście


Poza atrakcjami muzycznymi odbędzie się też licytacja wartościowych rzeczy, z których ucieszy się na pewno każdy fan wyżej wymienionych wokalistów. No i nie możemy zapomnieć o foodtruckach, które ustawią się przed wejściem do klubu.

Maję Kapłon najpewniej pamiętacie z 8 edycji The Voice of Poland, gdzie swoim głosem, wrażliwością i uśmiechem podbiła serca milionów widzów i całej produkcji, a jej debiutancki singiel 'Plaża nad Wisłą' sami śpiewaliśmy nieraz pod sceną na jej koncercie. Niestety od kilku miesięcy jej jedyny kontakt z dźwiękami to tworzenie muzyki w domu.

Maja urodziła się z zaawansowaną skoliozą. Z tego powodu przeszła w życiu 18 operacji, z czego wstawienie metalowego pręta wspomagającego jej kręgosłup miał być tą ostatnią. Niestety pręt ten pękł i naciska na jej narządy wewnętrzne, w tym płuca. Jej jedyną szansą jest operacja w Nowym jorku za 5,5mln PLN.

To duża kwota, ale razem damy radę.
Pomóżmy Mai stanąć na nogi!

Drzwi otwieramy o 17:30.

---

Wejście: cegiełka na leczenie Mai w wysokości 20 zł

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.