stat
Impreza już się odbyła

Rat Kru + Rzabka

Rat Kru i Rzabka zagrają razem koncerty, promowane przez wspólne single!

Rzabka. Kiedyś nazywany polskim Yung Leanem, ostatnio okrzyknięty jako polski Tyler, The Creator - czyli chyba awans. Potwierdza, że jest doskonałym obserwatorem rzeczywistości. Koncepcyjnie nie pozwala się skategoryzować - kunsztownie ułożone bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i awangardowo zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamane są w każdym utworze pełną celnych spostrzeżeń i prawd życiowych liryką. Słychać tu pomruki hardbassu, jak i elementy synthpopu, charakternie zlepione w epicką łupankę.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


RAT KRU balansują na granicy sztuki i kiczu, niekiedy przekraczając i jedno, i drugie... Odpowiedzialny za warstwę muzyczną, ukrywający się za maską szczura Rat One (zwany również Witkiem lub Wódkiem) gwarantuje chłostę tanecznym bitem, a znany też z solowej działalności muzycznej i poetyckiej oraz konsekwentnego budowania majestatu Winogradzki Lew maluje fragmenty rzeczywistości w pobudzających wyobraźnię tekstach. Sami swoją muzykę określają mianem betonowej samby, siejąc zgorszenie i porywając do tańca.

Najszybszy Chłopak - pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego muzyk, kompozytor, wokalista, a także producent muzyczny i założyciel Szelest Records. W unikalny i nowatorski sposób jednoczy w swojej muzyce różne gatunki od techno po hip-hop. Swobodnie i z kunsztem łączy gabber, hypnagogiczny pop i post rave. Dzięki bezprecedensowemu podejściu do tworzenia jest gwarancją wysokiej jakości artystycznych doznań.

Timetable:
17:00 próby (bilety VIP)
19:00 drzwi + start koncertów

Info dla nieletnich: poniżej 16 z opiekunem, poniżej 18 ze zgodą rodzica, którą możesz pobrać tu: https://artefactmusic.pl/zgoda-rodzicow/
Koncerty odbędą się przy zachowaniu aktualnych obostrzeń.
www.artefactmusic.pl
Booking:
dominik@artefactmusic.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 - 100 zł
Bilety normalne:
40 zł - przedsprzedaż na stronie www.rzabka.com/sklep (płatność kartą lub PayPalem)
45 zł - przedsprzedaż na GoOut: https://goout.net/pl/rzabka/pzdbxtf/
50 zł - w dniu koncertu na bramce
Bilety VIP, upoważniające do wzięcia udziału w koncercie, próbie dźwięku, spotkaniu z zespołami po próbie oraz specjalnego plakatu z trasy koncertowej:
95 zł - przedsprzedaż na stronie: https://www.rzabka.com/sklep (płatność kartą lub PayPalem)
100 zł - przedsprzedaż na GoOut: https://goout.net/pl/rzabka/pzdbxtf/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.