stat
Impreza już się odbyła

Ras Luta

Zapraszamy na koncert promujący najnowszy album Ras Luty "Lepsze Dni".

Ras Luta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów Reggae w Polsce. Ze sceną związany jest od 2003 roku. Na koncie ma trzy albumy stworzone wspólnie z zespołem EASTWEST ROCKERS, dwa albumy solowe, "Jeśli Słyszysz", "Uratuj Siebie", akustyczne EP "Rzeka Życia", oraz mixtape "Jak Na Początku". Luta uczestniczył również w wielu kooperacjach z jednymi z najważniejszych artystów polskich scen, m.in. Hemp Gru, Pokahontaz, DJ Feel-X, DJ Bart, Krzysztof Krawczyk, Darek Malejonek i in.. Występował na scenach największych polskich festiwali, m.in., Orange, Open'er, Pol'and Rock, Ostróda Reggae itp. Po długim oczekiwaniu fani korzennego grania w Polsce nareszcie mogą nacieszyć się świeżą dawką Żywego Ognia!

reggae - koncerty w Trójmieście


Album, który ukaże się w katalogu wytwórni GERMAICA POLSKA nosi tytuł "LEPSZE DNI". Materiał został sfinansowany w stu procentach z pieniędzy fanów, uzyskanych z przedsprzedaży nowej płyty, przy współpracy z niezwykle utalentowanym i szanowanym na świecie producentem muzyki reggae/dancehall z Niemiec, Leander'em "Pionear" Topp'em (Germaica Digital). Jest to człowiek odpowiedzialny m.in. za sukces takich gwiazd jak Gentleman, Peter Fox (Seeed) i in. oraz za brzmienie debiutanckiej płyty Ras Luty pt. "Jeśli Słyszysz" (Prosto). Jego obecność w projekcie gwarantuje wysoką jakość artystyczną finalnego produktu, oraz niemiecką, cenioną na całym świecie etykę pracy. Obok Pionear'a wspomagają nas muzycy zespołu The Germaicans, z których część tworzyła znany wielu osobom zespół Far East, akompaniujący Gentleman'owi. Album "LEPSZE DNI" ma zawierać jedenaście utworów utrzymanych w stylu modern roots, które stanowią zupełnie nowe, autorskie kompozycje stworzone przez Ras Lute do muzyki Pionear'a. Zapraszamy!

Po więcej informacji zapraszamy na profil artysty na FB: https://www.facebook.com/RasLuta/.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  45 zł
 • Przedsprzedaż
  35 zł
Bilety w cenie:
35 zł - przedsprzedaż (https://ticketos.pl/event/3034)
45 zł - w dniu koncertu
*Osoby, które zakupiły bilet na wybrany koncert w preorderze na zrzutka.pl, proszone są o przyniesienie na wydarzanie dowód wpłaty oraz dowód tożsamości.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • reggae , muzyka elektroniczna , clubbing / dyskoteka
  kwi 4
  sobota, g. 22:00 - 6:00
  Gdańsk, Protokultura
  Mad Professor live
 • reggae
  kwi 4
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Tabu