• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rafał Brzozowski Trio

pop

Zapraszamy na koncert Rafała Brzozowskiego - muzyka, wokalistę, prezentera i osobowości telewizyjnej!

paź 19

sobota, godz. 18:00

bilety 125 - 175 zł
Kup bilet
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet
Jego przeboje Tak blisko, Nie mam nic i The Ride, z którym wystąpił w konkursie Eurowizji w 2021, na stałe wpisały się w krajobraz krajowej muzyki rozrywkowej.

pop - koncerty w Trójmieście


Utwory Rafała od lat zna i śpiewa cała Polska, która bawi się także na jego licznych koncertach, podczas których energetyczny artysta daje się poznać jako performer porywający tłumy.
Świetnie radzi sobie także w roli prezentera i od kilku lat prowadzi najpopularniejszy show TVP Jaka to melodia? oraz The Voice Senior. Jest też muzyczną gwiazdą koncertów takich jak: Letnia Trasa Dwójki, Solidarni z Ukrainą, Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Rafał nie przestaje koncertować w kraju i zagranicą, spełniać się jako wokalista i multiinstrumentalista, będąc jednocześnie kompozytorem swoich piosenek. Teledyski na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube zanotowały już blisko 100 milionów wyświetleń.

Jesienią 2022 Rafał Brzozowski powrócił z nowym albumem z autorskimi piosenkami. Zielone I Love You to dla wokalisty zamknięcie pewnego rozdziału, w aspekcie zarówno prywatnym, jak i artystycznym, a zarazem optymistyczne otwarcie nowego etapu życia i kariery. Album wypełnia muzyka, która sercu Rafała jest najbliższa nawiązująca do swingu, jazzu i klasycznego orkiestrowego popu, z życiowymi, mądrymi tekstami. Zielone I Love You powstało we współpracy z Tomaszem Szczepanikiem z zespołu Pectus, który napisał muzykę do wszystkich piosenek, oraz autorem tekstów Maciejem Jadowskim.

Opinie