• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Queeraoke w ramach Trójmiejskich Dni Równości!

W tym roku weekend marszowy rozpoczynamy już od czwartku! Zapraszamy Was na Queer'owe Karaoke, które przeniesie nas w rytmy najlepszych światowych Pride'ów. Poprowadzą je dla nas wspaniali przedstawiciele KaraLovers.

Ale to nie wszystko. Tego wieczora Gościniami będą także niezastąpione Mona Lizak, Vipera oraz Amba Fatima, które przed północą wystąpią dla nas prezentując także premierowo utwory z nowej płyty Mony!

w każdy czwartek (do 30.11), godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy poniedziałek (do 19.12), godz. 18:00 - 22:40

Gdynia,
Wstęp wolny
My już nie możemy się doczekać
Do zobaczenia!

Mona Lizak
Znakomita tekściara, kontrowersyjna piosenkarka, bezkompromisowa raperka, pajęcza matka. W queerowym świecie znana jest z bycia Babą z Brodą. Związana z wieloma pubami i klubami w całej Polsce, a także z Radiem LUZ i krakowskim Teatrem Barakah. Swoje piosenki i covery zawsze wykonuje na żywo, bo jak twierdzi: "lipsync jest BORING".

Album "Maski" jest drugim w Polsce krążkiem wydanym przez drag queen. Raperka pracowała nad nim przez ostatnie półtora roku przy współpracy z wytwórnią Unisex Records. To wyśmienita selekcja solidnie przygotowanych protest songów, tanecznych bangerów, a także satyrycznych pamfletów i osobistych ballad. "Ten album to swoista podróż przez życie osoby będącej częścią społeczności LGBTQIA, z którą każdy może się utożsamić" - komentuje autorka. Krążek składa się z 17 numerów i zawiera aż 7 kolaboracji ze znanymi gwiazdami sceny queerowej. Na płycie znalazły się takie numery jak hymniczne "Maski", prowokująca "Bozia", ironiczne "RTV albo AGD", czy taneczne "Bum Bum". Patronem medialnym albumu jest Magazyn Replika - jedyne czasopismo LGBTQIA w Polsce.

Vipera
Drag Queen z Wrocławia. Przez ostatni rok wystąpiła kilkadziesiąt razy w różnych miejscach na mapie Polski. Lubi przekraczać własne granice. Do swojego show najczęściej używa ognia i igieł wbijanych w ciało. Nie rzadko leje się krew. Fanka majtek i wysokich butów, bo kto by to się bardziej ubierał. Na pierwszy rzut oka publiczność w klubach czuję strach. W rzeczywistości jest podobno całkiem miła

Amba Fatima

Wiedźma z innej planety która wylądowała we Wrocławiu. Czarodziejka roślin i nieobliczalna trenerka pokemonów. Często podróżuje po Polsce rozsiewając swoją kosmiczną energię. Nigdy nie wiadomo czego się po niej spodziewać.

Karalovers
Grupa miłośników karaoke która powstała prawie 6 lat temu, od tego czasu razem z Wami zarażają Trójmiasto dobra muzyka. Można ich spotkać w najlepszych lokalach karaoke w Trójmieście.
Grają zawsze tam, gdzie są dobrzy ludzie do śpiewania.

Kacper Levicki
Dj, który z Tolerado współpracuje już 7 rok. Ze środowiskiem LGBTQIA+ związany od urodzenia. Rozkręca najlepsze imprezy w środowisku, a dla Tolerado gra zawsze wtedy, kiedy gra Tolerado
Z nim nie ma rzeczy niemożliwych, a cuda załatwiamy w dwa dni.

Opinie