stat

Queen Symfonicznie (3 opinie)

"Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie" w wykonaniu Alla Vienna, chóru Vivid Singers i Mariusza Ostrowskiego to jedyny w swoim rodzaju projekt z pogranicza gatunków, łączący symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 21-osobowego chóru.

Alla Vienna to orkiestra złożona z siedmiu instrumentalistów, dysponujących bogatym dorobkiem artystycznym i estradowym, związanych z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina i Filharmonią Świętokrzyską. Występuje pod dyrekcją zastępcy koncertmistrza Filharmonii Łódzkiej - Marty Niedźwieckiej.

rock - koncerty w Trójmieście


Mieszany Chór Kameralny "Vivid Singers" powstał w lutym 2005 roku dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrygenta Dawida Bera i 17 młodych muzyków, których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do śpiewu. Ich różnorodny, nieustannie rozszerzany repertuar obejmuje głównie muzykę chóralną a cappella wielu epok, od renesansu po kompozycje XX i XXI-wieczne oraz pieśni negro spirituals i opracowania standardów muzyki rozrywkowej. Chór współpracuję z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina.

Mariusz Ostrowski
Aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi, absolwent łódzkiej PWSFTviT (2005). Na scenie dramatycznej zadebiutował już w 2002 r. tytułową rolą w "Kordianie" w reżyserii Andrzeja Rozhina w Teatrze Polskim w Szczecinie. Za role teatralne został wyróżniony Brylantem Dziennika Łódzkiego - nagrodą dla młodego aktora (2006) oraz Nagrodą Teresy Nawrot na XXIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (2005). Na dużym ekranie zadebiutował główną rolą męską w filmie "SPAM" w reżyserii Radosława Hendla, film został doceniony i kilkukrotnie nagrodzony. Kolejny film fabularny w jego dorobku, to przejmujący obraz Mariusza Grzegorzka pt. "Jestem Twój" (2009), w którym aktor zagrał główną rolę męską. Film został świetnie przyjęty przez publiczność i krytykę. "Jestem Twój" był zakwalifikowany do głównych konkursów na: World Film Festival w Montrealu (światowa premiera), World film Festiwal w Pusan - Korea oraz FPFF w Gdyni. Aktor jest także uzdolniony muzycznie i wokalnie, dwukrotnie wygrał Festiwal FAMA w Świnoujściu w 2003 r. i 2005 r. oraz zakwalifikował się do finału Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2004 r.

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronach -
www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie
www.queen.allavienna.pl/

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Diabelski zespół. (1)

  Poświęcił się diabłu i potem śpiewał - "I want it all. I want it now!" I otrzymał.
  I paradoksalnie wielu go słuchało i słucha nadal. Choć szerzył zło.

  • 1 18

  • Jeden z najlepszych głosów świata. Człowieku, nie masz pojęcia i wyobraźni. Z całą pewnością nie masz też słuchu. Oceniaj talent człowieka, nie człowieka.

   • 1 0

 • super

  byłam, polecam. wspaniała muzyka na żywo! ze względu na rockową duszę dla mnie zwłaszcza druga część koncertu petarda. freddie nie do podrobienia, wiadomo, ale zdecydowanie warto się wybrać, posłuchać i zachwycić

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.