stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pustki - pożegnalny koncert (3 opinie)

Ostatnio PUSTKI wystąpiły w Żaku w 2013 roku. Promowaliśmy ten koncert tekstem: Transowa rytmika, analogowe klawisze i gitary. To wszystko osadzone w delikatnym klimacie, który niespodziewanie przechodzi w jazgot. Dzisiaj muzycy mówią: "W chwili osiągnięcia pełnoletniości, czyli po 18 latach wytwarzania hałasu zespół Pustki decyduje się przycichnąć, a jego członkowie zajmą się teraz innymi projektami. Ale zanim to nastąpi będzie okazja żeby zobaczyć Pustki na scenie na kilku pożegnalnych koncertach".

W 2015 roku zespół wydał swoja ostatnia płytę zawierającą 12 piosenek z poprzednich albumów i dwie nowe. Radek Łukasiewicz w wywiadzie dla Dwutygodnika: To nie jest typowa składanka best of - gdyby tak było, wybralibyśmy tylko znane single i dali inny tytuł. Tymczasem oprócz popularnych piosenek z naszych płyt dodaliśmy również utwór "Lugola", wcześniej niedostępny na żadnym albumie, zmiksowaliśmy na nowo niepublikowane "Kalambury" z Muńkiem, a nawet zremasterowaliśmy najstarsze kawałki "Patyczak" i "Doskonałe popołudnie", które nie były grane w radiu. A przede wszystkim nagraliśmy dwie nowe piosenki. (...) Nigdy nie chcieliśmy być niewolnikami jednego stylu, tych samych pomysłów albo mód i trendów, co jest również naszym przekleństwem od strony komercyjnej. Poza tym niewielu ludzi wie, że nagraliśmy w sumie sześć albumów, gdyż tych pierwszych nie ma już w sprzedaży.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
  • Przedsprzedaż
    20-35 zł
BILETY
20 zł I pula / 30 zł II pula – zniżka* na Kartę Dużej Rodziny
25 zł I pula / 35 zł II pula – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów
30 zł I pula / 40 zł II pula – super zniżka* na Kartę do Kultury
35 zł I pula / 45 zł II pula – bez zniżek
Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom - za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Sprzedaż biletów bez zniżek: tickets.klubzak.com.pl

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.
Na stronie www.trojmiasto.pl bilety bez zniżek są dostępne online poprzez link "kup bilet" dostępny w wydarzeniu.

Rezerwacje wyłącznie: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Koncert z ograniczona liczbą miejsc siedzących, a w przypadku dużego zainteresowania koncertem koncert bez miejsc siedzących.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.