• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Punk Rebelia - Zielone Żabki GaGa

Zapraszamy w piątek 10.02.2023 do Wydziału Remontowego na:

GA-GA ZIELONE ŻABKI - legenda punk Jawor
UDROŻNIĆ PISUAR - punk rock Gdańsk
PLAN MINIMUM - kalifornijski punk rocka z Gdańska

PUNK REBELIA - to wydarzenie, które pojawiło się w mojej głowie już latem a teraz przyszedł czas na realizację. Jest to pierwsza i mam nadzieję nieostania edycja Punk Rebelii! Zawsze chciałem tworzyć przestrzeń i możliwość na posłuchanie i poskakanie w rytm dobrego PUNK ROCKA w Gdańsku.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


ZAGRAJĄ:
GA GA i ZIELONE ŻABKI to dwa zespoły, które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. W 2005 roku do składu dołączył Lisu, w tym czasie doszło do połączenia zespołów pod podwójną nazwą GA-GA ZIELONE ŻABKI.

UDROŻNIĆ PISUAR - to punk rockowy zespół z Gdańska. Powstał w 2013 roku w Oliwie. Zespół ma na swoim koncie krążek pt. |Chcę uciec stąd", który został zrealizowany latem 2015 roku. W dorobku kapeli znajdują się koncerty festiwalowe takie jak Fląder Festiwal czy Made In Oliwa.

PLAN MINIMUM to gdański zespół założony w 2018 przez byłych członków kapel Hateseed i Inner Reflection. Muzyka PM to energiczne, melodyjne numery zakorzenione w stylistyce kalifornijskiego punk rocka (Bad Religion, Offspring) z mocnymi wpływami metalu i hard rocka. Teksty skupiają się na emocjach, sceptycznym kwestionowaniu rzeczywistości i odnajdywaniu swojej roli w życiu. Zespół wydał debiut "Atak serca" w 2019 roku i obecnie nagrywa drugi album.

Pod sceną widzimy się już 10 lutego 2023r.
Ruszamy o godz. 19:00!
Do zobaczenia!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
Bilety:
40 zł. dostępne w dniu koncertu

Opinie