stat

Pubquiz w Maverick!

Po rocznej przerwie zapraszamy na Pubquiz w Maverick! Co niedzielę o 20! Zbierz drużynę, odpowiadaj na pytania i zgarniaj nagrody, w tym gotówkę i alkohol! Wpisowe do gry wynosi 10 zł za osobę.

Bilety możesz także kupić online! Na stronie https://pubquiz.pl/gdansk/ znajdziesz dodatkowe rabaty dla swojej druzyny!

Czym jest PubQuiz?
PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak Milionerzy czy Jeden z dziesięciu, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.
W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach.
W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje 1 punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak - 0. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów
Oczywiście, jak w każdej grze, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, na przykład: gotówka, alkohol, czy voucher do wykorzystania w barze!
W PubQuizie wygrywają aż cztery drużyny!
Ostatnia nagroda jest przekazywana drużynie, która była najbliżej odpowiedzi w Dogrywce, a nie wygrała żadnej z pierwszych trzech nagród.

A my ze swojej strony pomagamy w rywalizacji serwując najlepsze rzemieślnicze piwo z 16 kranów i serwując potrawy wspomagające graczy.

Rezerwacje pod 536-803-889 lub fb:@maverickgdansk

Do zobaczenia!

w każdy czwartek (do 31.01), godz. 11:00 - 13:00

Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.