stat
Impreza już się odbyła

Pub'o'kultura: Psychodeliczny Leżak

Wracamy! Po ponad dwumiesięcznej przerwie, nasze mury znowu wypełnią się życiem. Mając na uwadze obecną sytuację i to, że czeka nas sporo zmian w codziennym funkcjonowaniu, zapraszamy na nowy cykl Pub'o'kultura którego forma pozwoli nam odnaleźć się w tych dziwnych czasach.

Na potrzeby tego cyklu, nasz lokal zostanie przystosowany tak, aby spełniać wszelkie obecne wymagania wynikające z aktualnych zarządzeń rządu.

Pub'o'kultura to spotkania z twórczością lokalnych artystów. Spotkania okraszone umilającą czas muzyką, przy której można odpocząć, odetchnąć i zapomnieć o wszechobecnych problemach.

W sobotę to drugi dzień spotkania z twórczością Pawel Krol Art! https://www.pawelkrolart.com/

Tym razem zalegniemy na leżaczkach w klimacie psychodelicznego czilloutu. Zagrają nasze ziomki:

- Bladini [Leśna Szajka/Shiva Space Technology/Chill Altar]
- Psilotum [Freeshooter]
- Wargin [Freeshooter]

O pyszne jedzonko zadba Carmnik Food Truck!

W LOKALU OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE LIMIT PRZEBYWAJĄCYCH W NIM OSÓB. ZAPRASZAMY!

REGULAMIN DLA OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W LOKALU:

Goście lokalu zobowiązani są przestrzegać regulaminu, a wejście do środka wiąże się z akceptacją jego warunków. Do lokalu wchodzisz na własną odpowiedzialność klub nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zakażenia.

1) Przed wejściem do lokalu należy obowiązkowo zdezynfekować ręce w przygotowanym do tego miejscu.
2) W kolejce do baru należy zachować odległość 2 metrów od następnej osoby, zgodnie ze znajdującymi się tam oznaczeniami.
3) Należy zachować odległość między innymi gośćmi lokalu (zachowanie odległości nie dotyczy rodzin lub osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym).
4) Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległości między nimi wynoszą min 1,5 m i nie siedzą one naprzeciw siebie obsługa lokalu nie ma możliwości sprawdzenia tych informacji i nie będzie to przez nas sprawdzane. Goście samodzielnie podejmują decyzję odnośnie tego z kim siadają przy jednym stoliku
5) Noszenie osłon nosa i ust podczas konsumpcji przy stoliku nie jest wymagane.
6) Po każdorazowym skorzystaniu z toalety lub baru, klient powinien zdezynfekować ręce.
7) W czasie przebywania w lokalu, poza zamawianiem napojów oraz korzystaniem z toalety klienci zobowiązani są przebywać przy zajmowanym przez siebie stoliku.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.