• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

PubQuiz w iGranie w Lochu!

Zapraszamy na PubQuiz w Igranie w Lochu! Zbierz drużynę, odpowiadaj na pytania i zgarniaj nagrody, w tym gotówkę i alkohol!

cze 3

sobota, godz. 10:00

Wstęp wolny
cze 15

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wpisowe do gry wynosi 10 zł za osobę.
Bilety możesz także kupić online! Na stronie https://pubquiz.pl/gdynia/ znajdziesz dodatkowe rabaty dla swojej druzyny!

Czym jest PubQuiz?
PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak Milionerzy czy Jeden z dziesięciu, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.

W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach. W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje 1 punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak - 0. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów.

Oczywiście, jak w każdej grze, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, na przykład: gotówka, alkohol, czy voucher do wykorzystania w barze!
W PubQuizie wygrywają aż cztery drużyny!
Ostatnia nagroda jest przekazywana drużynie, która była najbliżej odpowiedzi w Dogrywce, a nie wygrała żadnej z pierwszych trzech nagród.

Uczestnicy
Liczba uczestników biorących udział w grze jest dowolna (lecz zależy od liczby miejsc w lokalu). Mogą to być pojedyncze osoby lub drużyny. Każda z drużyn wymyśla swoją nazwę oraz wybiera przedstawiciela, który w razie potrzeby jest łącznikiem pomiędzy prowadzącym a zespołem.

Rundy
Standardowy Quiz składa się z dziewięciu kategorii po pytań. Każda kategoria dotyczy innej dziedziny wiedzy.

Przykładowy zestaw kategorii to:
- wiedza ogólna (pytania dotyczyć mogą... wszystkiego, np. seriali telewizyjnych, sportu, polityki, wydarzeń ostatniego tygodnia),
- obrazy (drużyna dostaje kartę z obrazami, na których należy np. rozpoznać celebrytę),
- muzyka (po usłyszeniu fragmentu utworu należy podać jego tytuł),
- nauka (sprawdzian wiedzy z historii, geografii, biologii i medycyny, fizyki, literatury itd.),
- inne (prawda czy fałsz, cytaty, kulinaria).

Dogrywka
Po zakończeniu głównej części Quizu, czyli po zaprezentowaniu wszystkich pytań z 9 kategorii, od razu będzie przeprowadzona dogrywka. Biorą w niej udział wszystkie drużyny i odpowiedź na pytanie jest drużynowa. Pytanie dogrywkowe będzie dotyczyło liczby, a drużyna, która będzie najbliżej odpowiedzi prawidłowej, wygrywa.

W przypadku, gdy w Quizie zasadniczym drużyny miały tyle samo punktów, wynik dogrywki rozstrzyga ich miejsce w tabeli. W ten sposób poznajemy 3 najlepsze drużyny!
Następnie z pozostałych drużyn, które brały udział w Quizie, a nie zdobyły nagród, system typuje drużynę, która była najbliżej odpowiedzi prawidłowej w dogrywce i to do niej trafia nagroda dodatkowa.

Opinie

 • quiz , spotkanie , turniej
  cze 1
  czwartek, g. 14:00
  Gdańsk, Kinguin Esports Lounge
  Pokemon Day