stat
Impreza już się odbyła

Przystań Książki - letnia czytelnia na plaży

Biblioteka Gdynia z radością informuje, że Przystań Książki powraca na miejską plażę w Śródmieściu Gdyni! Naszych parasoli, leżaków i skrzynek z książkami wypatruj przy kontenerze Gdyńskiego Centrum Sportu na miejskiej plaży (obok placu zabaw).

W godzinach 10:30 - 17:30 zrelaksujesz się z ciekawą lekturą w ręku, a dzieci wezmą udział w szeregu zajęć literacko-plastycznych przygotowanych przez Akademię Twórczego Rozwoju Kalamo.

Jeśli chcesz, możesz przynieść przeczytaną książkę z domu i podarować jej drugie życie.

Przez cały sobotni dzień w Przystani Książki na dzieci czekają animacje, warsztaty i zabawy :
- zajęcia plastyczno - literackie
- malowanie literackich ekotoreb
- tatuaże literackie
- plecenie kolorowych warkoczyków
- konkurs na budowanie zamków z piasku

A z myślą o spacerujących w wybrane dni - wzdłuż Bulwaru będzie poruszał się bibliorower, czyli mobilny punkt bookcrossingowy. Każdy, kto będzie miał nagłą potrzebę czytelniczą, będzie mógł skorzystać z mobilnego księgozbioru. Będzie można też oddać swoje książki, by podarować im drugie życie.

Projekt "Plażuj kulturalnie w Przystani Książki - warsztaty, animacje, koncerty, bibliorower, leżaki i książka" sfinansowany jest z budżetu miasta Gdyni w ramach środków z Budżetu Obywatelskiego.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.