stat
Impreza już się odbyła

Przestrzenie: Panorama

Przestrzenie zmieniły zasady weekendowej gry w Trójmieście. Rzesze gości podczas edycji L.O.V.E. i entuzjastyczny feedback stanowią jasny sygnał, że nadchodzi zmierzch czasów tradycyjnego clubbingu na rzecz multisensorycznych i konceptualnych wydarzeń. Dlatego jesteśmy gotowi, żeby po raz kolejny zmienić Plenum w artystyczny hub.

maj 19

środa, godz. 17:30

Gdańsk,
bilety 130 zł
przedsprzedaż 110 zł
paź 21

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
Kup bilet
Panorama jest wycinkiem horyzontu, poza który sięgniemy. Panorama to obraz obejmujący całą widzialną przestrzeń wokół obserwatora, który zaprojektujemy w niepowtarzalnym stylu. Panorama stanowi nawiązanie do premierowego materiału Bartosza Kruczyńskiego, powracającego z albumem Blues, który ukaże się w marcu nakładem The Very Polish Cut-Outs. Zasłużony producent pod pseudonimem Pejzaż eksplorował wcześniej atmosferę dawnych kurortów za pomocą sampli i odniesień do polskiego popu lat sześćdziesiątych czy Złotej ery hip-hopu. Tym razem zmienia dom wczasowy na klub nocny, gdzie gra house i r'n'b.

Jego muzyka stanowić będzie część iluzji, jaką wykreujemy podczas trzeciej odsłony Przestrzeni. Podnosimy poprzeczkę zarówno w kierunku wertykalnym, jak i horyzontalnym, co pozwoli zaprezentować całkowicie nową perspektywę klubowego doświadczenia.

I PIĘTRO: Pejzaż
- Blues: premiera
hosted by The Very Polish Cut Outs

PARTER: Techno Panorama
hosted by Ulica Elektryków

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • blues , muzyka alternatywna , rock
  mar 4
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Voo Voo - Za niebawem
 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  maj 1
  sobota, g. 20:00
  Gdynia, Studio Panika
  Too Many Zooz