• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Przegląd filmów z udziałem Joaquina Phoenixa

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Joaquin Phoenix...marzenie nastolatek w latach '90, zdobywca Oscara za rolę Jokera (2019), od ponad trzech dekad daje niesamowite popisy aktorskie w najgłośniejszych produkcjach filmowych...czy też macie wrażenie, że idzie mu coraz lepiej? Już wkrótce zobaczymy go w głównej roli w wyczekiwanym od lat, nowym filmie Ariego Astera ("Midsommar", "Hereditary") - "Bo się boi".

Premiera już 21 kwietnia, a jako zajawkę i zapowiedź zapraszamy na przegląd filmów z udziałem aktora. Przed nami 3 dni, 3 filmy i coś nam mówi, że warto umilić sobie oczekiwanie i narobić smaka na "Bo się boi", my z niecierpliwością czekamy na ten film!

Program:

 12.04 godz. 18:00 "Mistrz"

reżyseria: Paul Thomas Anderson
gatunek: Dramat
produkcja: USA, 2012
opis filmu:
Fascynująca historia spotkania wizjonera, który głosi, że odkrył zagadkę istnienia (Philip Seymour Hoffman), i człowieka, który mu uwierzył i zaczął ślepo wypełniać jego polecenia (Joaquin Phoeni. To opowieść o pragnieniu władzy i miłości, o mrokach ludzkiej duszy i odwiecznej tęsknocie za swoim miejscem na ziemi.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/317552

 13.04 godz. 18:30 "Nigdy Cię tu nie było"
reżyseria: Lynne Ramsay
gatunek: Dramat, Thriller
produkcja: USA/Francja/Wielka Brytania, 2017
opis filmu:
Joe (Joaquin Phoeni, były agent do zadań specjalnych, zarabia na życie ratowaniem dzieci z rąk przestępców. Jego klientami są najczęściej rodzice zaginionych nastolatków. Pewnego dnia słynący z brutalności Joe dostaje zlecenie od senatora, którego córka Nina została uprowadzona w tajemniczych okolicznościach. Podczas jej poszukiwań mężczyzna trafia na ślad siatki, której członkowie są powiązani z osobami na najwyższych szczeblach władzy.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/317554

 14.04 godz. 20:30 "C'mon C'mon"
reżyseria: Mike Mills
gatunek: Dramat
produkcja: USA, 2021
opis filmu:
Historia nowojorskiego dziennikarza (Phoeni, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę, z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem, Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał.
bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/317561

 przedpremiera "Bo się boi" - XXX - info wkrótce!

---------------------------------
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl

Opinie