stat
Impreza już się odbyła

Przedświąteczne warsztaty dla dzieci

Czas na świąteczne przygotowania! Port Rumia zaprasza dzieci na różnorodne warsztaty, które umilą zakupy i dostarczą wiele pomysłów na bożonarodzeniowe dekoracje. W sobotę najmłodsi będą mogli wziąć udział w kolejnym spotkaniu z cyklu "Akademia Małych Odkrywców", a w niedzielę wykonają świąteczne ozdoby, udekorują pierniki, a także poznają przygody bohaterów książki pt. "Dzieci z Bullerbyn".

Ogień Serca - warsztat dla mężczyzn

lut 8-9

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

bilety 550 zł

Warsztaty kulinarne Małego Sushi Mastera

lut 16

niedziela, godz. 11:00

Sopot,
bilety 129 zł
Czy można połączyć świąteczne przygotowania z dobrą zabawą? W Porcie Rumia jest to możliwe! W najbliższy weekend rodziny, które odwiedzą galerię handlową razem z dziećmi, będą mogły wziąć udział w wydarzeniach, które umilą świąteczne przygotowania.

W sobotę 14 grudnia najmłodsi goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan przeniosą się w niezwykły świat chemicznych eksperymentów. Podczas ostatniego w tym roku spotkania z cyklu "Akademia Małych Odkrywców" uczestnicy przekonają się, czy da się podpalić pianę oraz czy można "wywołać ducha" mieszkającego w butelce i zabarwić płomień na zielono. Instruktorzy pokażą także, jak wyczarować gwiazdkę z nieba, spalając magnezową wstążkę.

Podczas spotkania nie zabraknie również pokazów pełnych świątecznej, chemicznej magii. Mali odkrywcy przekonają się, jak ciekły azot działa na kwiaty i owoce, a także sprawdzą, jakie właściwości ma suchy lód i czy można go wziąć do ręki.

Z kolei w niedzielę 15 grudnia najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których wspólnie z bohaterami książki pt. "Dzieci z Bullerbyn" poznają świąteczne zwyczaje w Szwecji i stworzą różnorodne dekoracje na choinki i świąteczne stoły. Młodzi uczestnicy będą mogli wykonać ozdoby na choinkę ze słomy inspirowane szwedzkimi wzorami, pachnące kule z pomarańczy i limonek z przyprawami korzennymi, świąteczne wieńce i stroiki, a także kartki świąteczne. Dzieci wykonają również pachnące woreczki wypełnione suszonymi owocami i cynamonem oraz dekoracje z herbatą, które mogą być również świątecznym upominkiem dla najbliższych. Z kolei ci, którzy nie wyobrażają sobie świąt Bożego Narodzenia bez świątecznych pierników, będą mogli ozdobić świąteczne słodkości za pomocą lukrów, bakalii i jadalnych ozdób. Nie zabraknie też okazji do wspólnego czytania książki pt. "Dzieci z Bullerbyn", a chętni będą mogli wykonać plakaty z wizerunkiem jej bohaterów. Podczas spotkania będzie dostępny kącik fotograficzny, gdzie profesjonalny fotograf będzie wykonywał świąteczne zdjęcia.

Weekendowe atrakcje odbędą się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. "Akademia małych odkrywców" odbędzie się w sobotę 14 grudnia od godz. 12:00 do 18:00. Świąteczne warsztaty odbędą się w niedzielę 15 grudnia w godzinach 11:00-18:00 Udział w zabawach jest bezpłatny.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni