• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przedświąteczne targi Prezentownik

W tym roku 17 grudnia (w godzinach 11:00-19:00) widzimy się ponownie na przedświątecznych targach w Sztuce Wyboru!

Łączymy siły z Tranzyt Concept Store oraz Sztuką Dobra i tego dnia mamy dla Was kilka naprawdę fajnych wyselekcjonowanych propozycji, dzięki którym, z łatwością skompletujecie prezenty dla bliskich lub dla siebie:

TARGI PLAKATU
- gdzie będziecie mogli wybrać sobie coś spośród prac graficznych autorstwa lokalnych artystów.
Osoby zainteresowane wystawieniem swoich prac mogą zgłaszać się na adres mailowy: tymon@sztukawyboru.eu (koniecznie załącz link do swoich prac).

TRANZYT POP-UP STORE
nowe miejsce na mapie Trójmiasta łączące miłość do vintage mody i designu. W tym sezonie pojawiają się i znikają w Sztuce Wyboru, tym samym podkreślając, że to co kupujemy do ubrania i do domu jest Sztuką Wyboru właśnie. Wyboru, którego warto dokonać świadomie i lokalnie: mierząc, dotykając, przyglądając się ubraniu w ruchu.

SZTUKA DOBRA
- zimowy pop-up store w miejscu Kotów na Płoty z pomysłami na świąteczne prezenty oraz miejsce, gdzie będą odbywać się kreatywne warsztaty. W sklepie znajdziecie produkty lokalnych projektantek i artystek: modę, biżuterię, ceramikę, świece, grafiki, czapki, szaliki, akcesoria do domu, szkło, rośliny, vintage oraz wyselekcjonowane książki i albumy.

KSIĘGARNIA Sztuka Wyboru - 40% rabatu na wszystkie pozycje Wydawnictwa Znak (literatura dziecięca ,beletrystyka, kulinaria, reportaż, książki psychologiczne)

ZA KAŻDE WYDANE 200ZŁ u jednego wystawcy lub w księgarni otrzymasz bon na GRZANE WINO ZA 5ZŁ (do wykorzystania w weekend 17-18.12 w Sztuce Wyboru)

Opinie