• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przedświąteczna zrzutka dla Domów Dziecka

 • Kalendarz
  6 listopada - 11 grudnia 2020
 • Lokalizacja
  Trójmiasto i okolice
  Organizator: MintBay
Przedświąteczna zrzutka dla Domów Dziecka

W związku z obecną sytuacją na świecie, która nie jest łatwa zarówno dla przedsiębiorstw, jak i pracowników, ale także dla Domów Dziecka, o których często ludzie zapominają zorganizowaliśmy zbiórkę darów i pieniędzy na ten cel.

Chcemy do Świąt Bożego Narodzenia zebrać jak najwięcej przedmiotów, ale także pieniędzy, za które zakupimy żywność, kosmetyki i inne produkty pierwszej potrzeby dla najbardziej potrzebujących Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo Wychowawczych w Trójmieście i okolicach.

W wielu placówkach opiekuńczych brakuje przedmiotów do nauki zdalnej dla każdego ucznia. Dodatkowo, wycofuje się wiele sponsorów, a co za tym idzie dzieci nie mają podstawowych środków czystości, nie tylko do własnej higieny, ale także do sprzątania miejsc wspólnych w budynku. Brakuje proszków, szamponów itp. Opiekunowie zgłaszają, że obecnie przydaje się wszystko, począwszy od chemii, po żywność, a także gry i przybory, które umilą czas dziecku. Na jednej stronie którą znaleźliśmy z marzeniami, gdzie opiekunowie i dzieci opisują co chcieliby otrzymać w ramach pomocy dla wychowanków znajdują się np. pampersy, podpaski, chemia, czekolady dla dzieci.

Wielu z nas ma w domu dużo niepotrzebnych gier, kart, zeszytów, a szafka kosmetyków przepełniona jest produktami, które ani razu nie zostały użyte. Wielu z nas ma gdzieś na strychu odłożone siatki z ubraniami, których pewnie nigdy już więcej na siebie nie założy. Nie musisz dawać pieniędzy, możesz także skontaktować się z nami, i przekazać nam różne inne produkty, które spakujemy w formie prezentów dla dzieci.
Naszą misją jest uzbieranie jak największej ilości produktów i pieniędzy, za które kupimy najpotrzebniejsze artykuły do placówek wychowawczych. Zaczniemy od tych najbardziej potrzebujących w Trójmieście i okolic, ale jeśli się uda, dotrzemy także to innych miast. Nieduży gest może odmienić życie nie jednego dziecka chociaż na chwilę. Wspólnie możemy dać uśmiech i odrobinę szczęścia tym niczemu winnym istotom.

Razem możemy więcej! Pomagajmy!
https://zrzutka.pl/pomozmy-domom-dziecka

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana