• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przedpremierowy pokaz "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F"

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Już 2 lipca w Kino Spektrum w Gdańsku odbędzie się jedyny w Polsce przedpremierowy pokaz specjalny najnowszej części kultowej produkcji "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F" oraz afterparty, na którym poza kultowymi motywami muzycznymi na fanów czekać będą tematyczne atrakcje.

Co dodaje atrakcyjności, mieszkańcy Gdańska będą mieli wyjątkową okazję do świętowania powrotu Axela w miejscu, którego legenda również odradza się po latach - klubie KOT.

O FILMIE:


Eddie Murphy, 40 lat od pierwszej sprawy, ponownie wcieli się w rolę ikonicznego gliniarza z Detroit, który podejmie nowe wyzwanie i wróci na ulice Beverly Hills. W Gliniarzu z Beverly Hills: Axel F zobaczymy dobrze znane fanom twarze i niezastąpionych w rozwiązywaniu spraw kumpli Axela, czyli Billego Rosewooda (w tej roli Judge Reinhold) i Johna Taggarta (John Ashton), a także Jeffreya Friedmana (Paul Reiser) i ulubieńca publiczności Serge'a (Bronson Pinchot). Obsadę zasilą także inne gwiazdy światowego kina, którzy wcielą się w zupełnie nowe role: jako Jane, córka Axela (Tailor Paige), detektyw Abbott (Joseph Gordon-Levitt) oraz kapitan Cade Grant (Kevin Bacon). Gotowi na zamieszanie w stylu Axela Foleya?

40 lat od premiery pierwszej części filmu, Eddie Murphy powraca w roli kultowego policjanta z Detroit w nowej produkcji Netflixa Gliniarz z Beverly Hills: Axel F, zobacz zwiastun (link). Przed premierą filmu w Netflixie, na mieszkańców Gdańska czeka wyjątkowa okazja do świętowania powrotu Axela w miejscu, którego legenda również odradza się po latach - klubie KOT.

BILETY
By wziąć udział w wydarzeniu i świętować powrót Foleya z VHS Hell, weź udział w konkursie i wygraj jedno z 15 podwójnych zaproszeń na pokaz i afterparty w stylu Beverly Hills.

ZADANIE KONKURSOWE na FB VHS HELL Konkurs trwa do 28 czerwca.

Regulamin konkursu https://tiny.pl/djj53

Przeczytaj także

Opinie