stat
Impreza już się odbyła

Prywatka w klimatach lat 80 i 90 z nutką nowości

Wieczorami nachodzi nas ochota, żeby oddać się szaleńczej zabawie przy lubianych rytmach ale czy nie jest to okazja aby poznać nowe brzmienia? Takie właśnie są Piątkowe Prywatki na Pokładzie, znane rytmy przeplatane nutą nowości.

wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Weekendy są od tego, żeby tańczyć i rozkoszować się wymyślnymi drinkami, a takich u nas nie brakuje. Nie ważne ile masz lat, nie ważne, czy jesteś singlem, czy nie. U nas poznasz ciekawych ludzi i spędzisz swój wolny czas najlepiej jak to możliwe.

Weekend, to także wyśmienita okazja, żeby zorganizować imprezę urodzinową, spotkanie z dawno nie widzianymi znajomymi lub z najbliższymi przyjaciółmi.

Pomożemy we wszystkim, od wyboru spersonalizowanego menu, po aranżację miejsca, w którym spędzą Państwo ten wieczór. Skoro wszystko stało się jasne, nie pozostaje nic innego, jak życzyć wielu tanecznych przygód i powiedzieć do zobaczenia na Pokładzie!

Zarezerwuj stolik On-Line. Kliknij i sprawdź jakie to proste!
Rezerwacja stolika nie upoważnia do bezpłatnego wstępu do lokalu.

Na Pokładzie obowiązuje selekcja - ubiór typu Smart Casual (sportowa elegancja)
Do 21:00 wstęp wolny po 21:00 10pln

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.